7000 TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
5000-7000

EiENN7

Femtopat
Daha fazla  
Bu fiyat aralığında bir telefon bakıyorum. Markaya çok takılmam Huawei'i çok tercih etmiyorum. Fotoğraf falan çekmiyorum günlük işler ve video fazla izliyorum onun için ekran kalitesi iyi olması lazım. Oyunda oynamıyorum ama oyun konusunda idare eder bir noktada olsa yeter.

Ayrıca bu fiyat aralığının üstü düşündüğüm böyle bir telefon var sizce nasıl bu fiyat aralığını aştığıma değer mi?;

Bu fiyat aralığında bir telefon bakıyorum. Markaya çok takılmam Huawei'i çok tercih etmiyorum. Fotoğraf falan çekmiyorum günlük işler ve video fazla izliyorum onun için ekran kalitesi iyi olması lazım. Oyunda oynamıyorum ama oyun konusunda idare eder bir noktada olsa yeter.

Ayrıca bu fiyat aralığının üstü düşündüğüm böyle bir telefon var sizce nasıl bu fiyat aralığını aştığıma değer mi?;

Bu cihaz 9k ve alınmaz.

https://www.amazon.com.tr/Xiaomi-Redmi-256GB-Türkiye-Garantili/dp/B0BNNKV6BN?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

2. el iPhone SE2 veya S10 modellerine bakabilirsin.

2. el olmasını istemiyorum. S10 güzel gibi duruyor, bir bakayım.

Özellikler güzel ama bana biraz küçük gibi geldi ve ekran hoşuma gitmedi gibi biraz.

Güncel fiyatı ne bilmiyorum ama ben 7000TL'ye Samsung M33 5G almıştım. Memnunum.
Bende çok telefon kullanan birisi değilim son dönemlerde isteğim arttı, zam gelir diye erkenden almak istiyorum.

Ayrıca bu fiyat aralığının üstü düşündüğüm böyle bir telefon var sizce nasıl bu fiyat aralığını aştığıma değer mi?

Realme 8.

Ayrıca bu fiyat aralığının üstü düşündüğüm böyle bir telefon var sizce nasıl bu fiyat aralığını aştığıma değer mi?

Samsung Galaxy A32, normalde M23 veya M33 derdim ama ekran kalitesi olarak kötü cihazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı