7000 TL'ye laptop önerisi

MarksmanThreat

Hectopat
Merhabalar, bilgisayar programcılığı bölümünü kazandığım için masaüstü bilgisayarımı satıp laptop almayı düşünüyorum. Şu anlık aklımda Monster var. Ekranı en az 17.3 inç 120 Hz olan ve LoL, Valorant, GTA 5 gibi oyunlarda iyi FPS veren bir laptop olursa sevinirim. Grafik takıntım yok, FPS LoL ve Valorant'ta 120'den düşmesin yeterli. Önerilerinizi bekliyorum.

Şu modelleri öneririm:

Link

Linkteki ürünü iyi incelemeni tavsiye ederim. Bence tam bir fiyat performans bilgisayarı. Tek eksiği 17.3 inç yerine 15.6 kullanılmış olması. Bu fiyatta 1660 Ti ve 16GB ram bence değerlendirilmeli. Azcık bütçeni aşıyor farkındayım ama bunu paylaşmak istedim.

Link

Linkteki ürünü iyi incelemeni tavsiye ederim. Bence tam bir fiyat performans bilgisayarı. Tek eksiği 17.3 inç yerine 15.6 kullanılmış olması. Bu fiyatta 1660 Ti ve 16GB ram bence değerlendirilmeli. Azcık bütçeni aşıyor farkındayım ama bunu paylaşmak istedim.
1660 Ti'nin Max-Q modeli mevcut o cihazda.

Normal notebooklarda kullanılan 1660 Ti modeline göre yüzde 10-15 daha az performanslı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine de 1650 Ti'ya göre daha iyi olur ki kullanılan işlemciler arasında da dağlar kadar fark var. 1660 Ti MAX-Q'lu laptopta 3750H varken, 1650 Ti'da 10750H var.

Link

Linkteki ürünü iyi incelemeni tavsiye ederim. Bence tam bir fiyat performans bilgisayarı. Tek eksiği 17.3 inç yerine 15.6 kullanılmış olması. Bu fiyatta 1660 Ti ve 16 GB RAM bence değerlendirilmeli. Azcık bütçeni aşıyor farkındayım ama bunu paylaşmak istedim.

Hertz kaç acaba? Ben bulamadım da. Eğer ki Hertz'i 120 ise elime para geçince anında almayı planlıyorum ekran kartı çok iyi gibi görünüyor ve 16 GB RAM'i var düşündüğüm Monster laptop ile aralarında yaklaşık 40 FPS fark var.

Hertz kaç acaba? Ben bulamadım da. Eğer ki Hertz'i 120 ise elime para geçince anında almayı planlıyorum ekran kartı çok iyi gibi görünüyor ve 16 GB RAM'i var düşündüğüm Monster laptop ile aralarında yaklaşık 40 FPS fark var.

O bilgiyi açıklamalarda göremedim sanırım kimse bakmıyor diye göz ardı edilmiş. HP'nin resmi web sayfasından araştırırsan belki bulabilirsin.

Geri
Yukarı