7000TL Civarına Gaming laptop alınır mı?

kaancugu

Picopat
Yer
İstanbul
Öncelikle merhabalar. Bu sene mayıs ayında bilgisayar alacağım. Bütçem 7000-7500 TL. Sizce Gaming laptop almak mantıklı mı? Yoksa PC mi toplamalıyım? Bir buçuk sene sonra liseye geçeceğim, lisede laptop gerekir mi? Fikirlerinizi nedeniyle belirtirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Radeon RX 5500M

Centipat
Makaleler
8
Yer
MSI all-AMD laptop yetkili servisi.
Öncelikle merhabalar. Bu sene mayıs ayında bilgisayar alacağım. Bütçem 7000-7500 TL. Sizce Gaming laptop almak mantıklı mı? Yoksa PC mi toplamalıyım? Bir buçuk sene sonra liseye geçeceğim, lise de laptop gerekir mi? Fikirlerinizi nedeniyle belirtirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Taşımanız gerekmiyorsa tabii ki masaüstü.

Makaleler
10

praque

Picopat
Yer
yemez
Öncelikle merhabalar. Bu sene mayıs ayında bilgisayar alacağım. Bütçem 7000-7500 TL. Sizce Gaming laptop almak mantıklı mı? Yoksa PC mi toplamalıyım? Bir buçuk sene sonra liseye geçeceğim, lise de laptop gerekir mi? Fikirlerinizi nedeniyle belirtirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Liseye geçerken laptop almanın bir mantığı yok. Bilgisayar toplamakta şu sıralar mantıksız açıkçası. İtopya vb. sitelerde satılan hazır sistemlere göz at.

BABER

Centipat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Liseye geçerken şahsen bana gerekmişti çok fazla proje yaptığım ve projeleri taşımam gerektiği için. Ancak böyle bir ihtiyacınız yoksa laptop gerekmez diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Airlemur89765

Centipat
Makaleler
1
Yer
Jaku
Liseye geçtiğinden dolayı sorun olacağını sanmıyorum bence masaüstü al.

Yukarı