7000TL laptop önerisi

Merhaba 7000TL'lik bir laptop alacağım yardıma ihtiyacım var. 16 GB RAM ve işimi görecek bir SSD ve 1650 GTX istiyorum.

Dostum ben de Monster Tulpar T7 v19.4 kullanıyorum ve taş gibi teknik destekleri.
Var. İşletim sistemi kurarken bozdum FreeDOS olmasına rağmen 1 kuruş istemeden Windows'u kurdular, düşürdüm bir şekilde kullanırken kapandı açıkmadı anlamadım ama getirdim onda da yaptılar öneririm Monster'i.

Param ve imkanım olsa hiç bakmam direk Monster alırım kullananlardan gördüğüm kadarı ile hiçbir sorun çıkmıyor. Tabi düzgün kullanılırsa toz toprak içinde bırakmadan. :)

Dostum ben de Monster Tulpar T7 v19.4 kullanıyorum ve taş gibi teknik destekleri.
Var. İşletim sistemi kurarken bozdum FreeDOS olmasına rağmen 1 kuruş istemeden Windows'u kurdular, düşürdüm bir şekilde kullanırken kapandı açıkmadı anlamadım ama getirdim onda da yaptılar öneririm Monster'i.
Intel olmaz ya Intel çöp

Geri
Yukarı