7000TL ofis için laptop önerisi

• Konuyu başlatan Nahri
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 782
Huawei Matebook 13 AMD Ryzen 7 3700U 16GB 512GB SSD Windows 10 Home 13" Qhd Taşınabilir Bilgisayar

Ofis için laptop önerilerinde Huawei tercih ediyorum. Kompakt, ince, zarif görüntüsü; 2K ekranı ve kalitesiyle iş hayatı için Windows'lu Macbook diyebilirim. Windows dışına çıkmayan ama Macbook kullanmak isteyenler için üretilmiş sanki.
Kendimde 1 hafta önce ofise aldırdım 14 inch, Ryzen 7 versiyonunu. Macbook'ta alabilirdim ama fiyatın fazla olması, Ram artırırken fiyat farkının yüksek olması ve hiç Mac kullanmadığımdan daha önce tercihimi Matebook'tan yana kullandım. Daha 1 haftadır kullanıyorum ama güzel geldi cihaz. Yalnız ekranı dokunmatik olduğundan mat değil, yansıma yapıyor bilginize.

Kendim de 1 hafta önce ofise aldırdım 14 inç, Ryzen 7 versiyonunu. Macbook da alabilirdim ama fiyatın fazla olması, RAM artırırken fiyat farkının yüksek olması ve hiç Mac kullanmadığımdan daha önce tercihimi Matebook'tan yana kullandım. Daha 1 haftadır kullanıyorum ama güzel geldi cihaz. Yalnız ekranı dokunmatik olduğundan mat değil, yansıma yapıyor bilginize.

Benim önerdiğimde dokunmatik özellik yok. Satın almadan önce ekranın mat olup olmadığını nasıl anlayacağız?

Huawei Matebook 13 AMD Ryzen 7 3700U 16GB 512GB SSD Windows 10 Home 13" Qhd Taşınabilir Bilgisayar

Ofis için laptop önerilerinde Huawei tercih ediyorum. Kompakt, ince, zarif görüntüsü; 2K ekranı ve kalitesiyle iş hayatı için Windows'lu Macbook diyebilirim. Windows dışına çıkmayan ama Macbook kullanmak isteyenler için üretilmiş sanki.
Oldukça iyi görünüyor fakat 512MB RAM olması biraz düşündürdü. Ekran kartı 16GB RAM'e sahip, bu konuda fikir verebilir misiniz?

Oldukça iyi görünüyor fakat 512MB RAM olması biraz düşündürdü. Ekran kartı 16GB RAM'e sahip, bu konuda fikir verebilir misiniz?
Hocam tam tersi anlamışsınız. 16 Gb Ram e sahip, dahili ekran kartı var ve depolaması/hafızası 512 GB. Basit veya eski oyunları oynatır rahatlıkla.
Benim önerdiğimde dokunmatik özellik yok. Satın almadan önce ekranın mat olup olmadığını nasıl anlayacağız?
Dokunmatik ekranlar mat olmuyor, en basitinden oradan anlayabilirsiniz. Zaten özelliklerinde yansımasız diye belirtir eğer varsa ki beni kullandığım 2k ekranda yansımasız ekran diye yazmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı