7000TL RTX2060'lı PC önerisi

bora02

Decapat
İyi günler.
Bütçem: 7000TL.
RTX2060 içeren bir PC ve yanında klavye mouse da önerirseniz sevinirim. Klavye mousedan beklentim çok yüksek değil pahalı bir şeye gerek yok. Benim bulduklarım:

Not: PC toplama tecrübem yok. Bu sebeple benim elle toplamıycağım bir alternatif olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler.
Bütçem: 7000TL.
RTX2060 içeren bir PC ve yanında klavye mouse da önerirseniz sevinirim. Klavye mousedan beklentim çok yüksek değil pahalı bir şeye gerek yok. Benim bulduklarım:

Not: PC toplama tecrübem yok. Bu sebeple benim elle toplamıycağım bir alternatif olursa iyi olur.
6000TL ile bu PC alınabilir. +50TL ile montaj hizmetini seçersen hazır montajlı olarak gelir 😀

Kalan 1000TL ile de 1TB HDD ve ekipman alabilirsin.

6000TL ile bu PC alınabilir. +50TL ile montaj hizmetini seçersen hazır montajlı olarak gelir 😀

Kalan 1000TL ile de 1TB HDD ve ekipman alabilirsin.
Çoğu oyunda amd işlemcinin daha yüksek performans verip daha düşük ücretinin olmasının sebebi nedir?

Çoğu oyunda AMD işlemcinin daha yüksek performans verip daha düşük ücretinin olmasının sebebi nedir?
Sebebi AMD firmasının Intel işlemcileri bitirmek için uygun bir fiyat politikası izlemesi. Bir nedeni de daha iyi mimari ve üretim tekniği sayesinde işlemcileri daha ucuza üretebilmesi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı