7000TL üniversite için laptop önerisi

Fiyatı oldukça iyi tercih edilebilir sizi üzmez. Alternatif olarak CPU tarafı daha güçlü olan iki model var.

Senin seçtiğin güzel fakat biraz bütçeni arttırabilirsen, ekran kartının daha iyi olduğu ve ekranın daha büyük olduğu bu modeli alabilirsin: Abra A7 V12.2 17,3" Oyun Bilgisayarı

Düzenleme: Daha taşınabilir olsun istersen senin attığın 15.6" modeli seçmelisin.
Maalesef o kadar çıkamam maksimum 7300 falan olur benim seçtiğimin stokları bitmiş.
Senin seçtiğin güzel fakat biraz bütçeni arttırabilirsen, ekran kartının daha iyi olduğu ve ekranın daha büyük olduğu bu modeli alabilirsin: Abra A7 V12.2 17,3" Oyun Bilgisayarı

Düzenleme: Daha taşınabilir olsun istersen senin attığın 15.6" modeli seçmelisin.
Benim attığımı stoğu bitmiş onu bekliycem veya atılanlardan birini alıcam.
güncelleme bütce 7.500 oldu.

Son düzenleme:
Bütçem 7000TL 200 300 geçebilir çok oyun oynamam ama içinde yine 1650 falan olsun en az günümüzdeki oyunları medium Low'da açacak kadar olsa yeter aklımda şimdilik bu var https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v15-5/ daha iyi önerisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum şimdiden teşekkürler.
Hocam bütçeniz eğer daha da artarsa benim ilanımdaki sıfır rtx 2060 laptoba da bakabilirsinz. Yine fiyatta da bir miktar yardımcı olurum.

Hocam bütçeniz eğer daha da artarsa benim ilanımdaki sıfır rtx 2060 laptoba da bakabilirsinz. Yine fiyatta da bir miktar yardımcı olurum.
O kadar cikamam malesef maksimum bütcem 7.500 laptop güzel ama laf yok ona fiyati iyi o kadar çıkabilsem alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı