7000TL Ultrawide 2K monitör tavsiyesi

Quuadro

Kilopat
Daha fazla  
2070 Super'li bir sistemim var. 27 inç Full HD 144 HZ monitörüm vardı. Sattım. En az 34 inç olmak sureti ile, wqhd çözünürlüklü, yüksek yenileme hızı olan, düşük tepkime süresine sahip, Curved monitör almak istiyorum. Aklımda AOC 34 CU34G2X var ama, emin olamıyorum. G-Sync kesin olmalı mı bilmiyorum. Yaklaşık 7000 liraya kadar çıkabilirim. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

O ölçülerdeki monitörlerin tepkime süreleri genelde 4-5 civarı oluyor. Zamanında ben de çok niyetlendim 21:9 ve üzeri oranlarda oyun oynamaya fakat oyun piyasası henüz hazır değil bu formatlara. AOC marka monitörlere genelde sıcak bakmıyorum, fakat belirttiğiniz model o fiyata alınabilecek en iyi seçenek gibi duruyor. Yine de geniş ekran ve Gaming monitör seçenekleri hem aşırı pahalı hem de standartları karşılamıyorlar. G-Sync konusuna gelirsek bu senkronizasyon teknolojileri bence aşırı fark yaratıyor, monitörüm FreeSync destekli ve AMD bir kart alınca olayın ciddiyetini anlamış biri olarak söylüyorum 😁. Fakat FreeSync monitörlerde G-Sync belirli koşullar sağlandığı taktirde açılabiliyor, ne kadar sağlıklı orası tartışılır.

ViewSonic almak istemiyorum. Kötü anılarım var gerçekten soğudum ondan. AOC dışında bakıyorum ama bulamıyorum düzgün bir model.

Geri
Yukarı