7000TL ve altı Gaming laptop önerisi

imp38

Centipat
7000 TL'den yukarıya çıkmam pek mümkün gözükmüyor. Tavsiye edeceğiniz Laptoplar'ın Monster veya Excalibur olmasına pek sıcak bakmıyorum, mümkünse Lenovo, Acer, (bulunabilirse) ASUS olabilir.

Piyasayı biraz araştırdım ve şu birkaç Laptop'u beğendim:
1-) 2-) 3-)

7000 TL'den yukarıya çıkmam pek mümkün gözükmüyor. Tavsiye edeceğiniz Laptoplar'ın Monster veya Excalibur olmasına pek sıcak bakmıyorum, mümkünse Lenovo, Acer, (bulunabilirse) ASUS olabilir. Mause tarafında da mümkünse 90 TL ve altı olsun. Mouse tarafında marka takıntım yok sağlam olsun yeter. Bir de bulabilirseniz 100'er TL ve altı kulaklık, klavye önerilerinize de açığım.
1-) 2-) 3-) mouse:
1-)
Tigoes GM-515 Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri
2-) 3-) Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
Güzel araştırma yapmışsın, tebrik ederim. Attığın monitörlerin hepsi de güzel ama benim tercihim ya Lenovo yta da Acer olurdu.

Buna da bakmanı öneririm.

Monster ile sıkıntın yoksa buna da bir bak istersen

Bunları atmamın nedeni kullananlardan aldığım deneyimlere dayanarak soğutmalarının iyi olduğunu söylüyorlar. Arkadaşın attıkları hakkında bir fikir sahibi değilim kötülemiyorumda belki onlar daha iyidir.

7000 TL'den yukarıya çıkmam pek mümkün gözükmüyor. Tavsiye edeceğiniz Laptoplar'ın Monster veya Excalibur olmasına pek sıcak bakmıyorum, mümkünse Lenovo, Acer, (bulunabilirse) ASUS olabilir.

1-) 2-) 3-)

Acer 60Hz Lenovo alın geçin.

1-) 2-) 3-)
http://

1-) 2-) 3-)
lenovo.

Yeni konular

Geri
Yukarı