700TL 2TB HDD tavsiyesi

Bütçe
700
Ben gayet memnunum Seagate'yle. Sesli çalışması hoşuma gidiyor. Titretiyor masayı mübarek:D
Barracuda'lar genel olarak sorunlu. Sizde sorun olmamış olabilir, normal. Bir süre daha kullanmaya devam ederseniz büyük ihtimalle sorun çıkartacak.

Ben gayet memnunum Seagate'yle. Sesli çalışması hoşuma gidiyor. Titretiyor masayı mübarek:D
Sorun sadece ses değil. Almamak için pek çok neden var, SMR kayıt yönetimini kullanması vb. denebilir. Attığım rehberde mükemmel açıklanmış.

285 TL fazla verip bunu almak mantıklı mı sizce? Çoğu kişi bunu öneriyor ancak ben HDD'yi aktif olarak kullanmayı düşünmüyorum. Sadece depolama amaçlı.

285 TL fazla verip bunu almak mantıklı mı sizce? Çoğu kişi bunu öneriyor ancak ben HDD'yi aktif olarak kullanmayı düşünmüyorum. Sadece depolama amaçlı.
WD'de alınır, sorun çıkartmaz. Performans açısından P300 daha iyi tartışılmasız fakat fazladan 285TL değer mi tartışılır. Depolama için WD, yeter de artar.

WD al geç

Şu anda alınmaz. İkisi arasındaki fiyat farkı fazla. İndirime düşerse kesinlikle P300'ü kovalayın, olmadı WD'de alınabilir. Fiyat farkına değmez bana göre.

Bence değer P300'ü 4 yıldır kullanıyorum bu süre zarfında 1 adet 500GB WD Blue diskim ve 1 adet 500GB Seagate diskim bozuldu deneyimlerime göre P300 modeli daha uzun ömürlü ve daha performanslı kesinlikle fiyatını hak eden bir hard disk.

Yeni konular

Geri
Yukarı