700TL Bluetooth silikonlu kulak içi kulaklık önerisi

Subs1e

Decapat
Daha fazla  
700 TL bandında(800e kadar çıkabilir) silikon uçlu Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum. Müzik dinlemek için kullanıcağım. Bildiğiniz ya da kullanıp memnun olduğunuz modeller varsa yardımcı olursanız sevinirim. İyi sosyaller.

700 TL bandında(800e kadar çıkabilir) silikon uçlu Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum. Müzik dinlemek için kullanacağım. Bildiğiniz ya da kullanıp memnun olduğunuz modeller varsa yardımcı olursanız sevinirim. İyi sosyaller.

Sound Core R100 kullandım 1bucuk sene boyunca hiçbir sıkıntı çekmedim alabilirsin şu anda Philips UT102 aldım onu kullanıyorum

700 TL bandında(800e kadar çıkabilir) silikon uçlu Bluetooth kulak içi kulaklık arıyorum. Müzik dinlemek için kullanacağım. Bildiğiniz ya da kullanıp memnun olduğunuz modeller varsa yardımcı olursanız sevinirim. İyi sosyaller.

Xiaomi yetkili servisiyim bu doğru fakat benim önerim size bu model olur.

JBL Wave 100TWS önerimdir. Bası tizi müthiş. Araması da güzel ama aşırı yoğun rüzgar var ise tabii ki sesi bir tık bozuyor onun dışında gayet ömürlük bir ürün. Ayrıca JBL kulaklıkları kendi mağazalarından fiziksel olarak siz alırsanız, kulaklık şarj istasyonu kırılsa bile bir kereye mahsus ücretsiz veriliyor.

JBL Wave 100TWS önerimdir. Bası tizi müthiş. Araması da güzel ama aşırı yoğun rüzgar var ise tabii ki sesi bir tık bozuyor onun dışında gayet ömürlük bir ürün. Ayrıca JBL kulaklıkları kendi mağazalarından fiziksel olarak siz alırsanız, kulaklık şarj istasyonu kırılsa bile bir kereye mahsus ücretsiz veriliyor.
Cevap verenlere teşekkür ederim bunda karar kıldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı