700TL civarı anakart onerisi

Bence toplam bütçe vererek sistem toplayın. Yeni kuracağınız sistemin bu işlemci üzerine olmasını tavsiye etmem. Eğer elimde bu var diyorsanız da ona 700 liralık anakart alınmaz. O yüzden tüm bütçe ve elinizde bir sistem varsa onun tüm parçalarını belirtin.
Ekran kartı fiyatları malum çok uçuk idarelik bişey alacağım şu an elimde bu işlemci var asus b450m düşünmüştüm ama galiba elimdeki işlemciye bu anakart uyumlu değil ve şu an yeni bir işlemci alacak dururum yok.
Bence toplam bütçe vererek sistem toplayın. Yeni kuracağınız sistemin bu işlemci üzerine olmasını tavsiye etmem. Eğer elimde bu var diyorsanız da ona 700 liralık anakart alınmaz. O yüzden tüm bütçe ve elinizde bir sistem varsa onun tüm parçalarını belirtin.

Elimde olanlar Corsair 8x2 3200MHz RAM i5 3470 3.2GHz işlemcim var

Ekran kartı fiyatları malum çok uçuk idarelik bir şey alacağım şu an elimde bu işlemci var ASUS B450M düşünmüştüm ama galiba elimdeki işlemciye bu anakart uyumlu değil ve şu an yeni bir işlemci alacak dururum yok.

Bu yüzden şu uyar bu uymaz dememek yerine bütçe ve parçaları belirtmenizi tavsiye ettim. Örnek 1000-2000 TL bütçeniz vardır sisteminizi yükseltmeye veya o bütçede 2. el sistem toplama çalışırız. Diğer seçecek biraz daha yüksek bütçeniz vardır APU sistem toplarız.

Bu yüzden şu uyar bu uymaz dememek yerine bütçe ve parçaları belirtmenizi tavsiye ettim. Örnek 1000-2000 TL bütçeniz vardır sisteminizi yükseltmeye veya o bütçede 2. el sistem toplama çalışırız. Diğer seçecek biraz daha yüksek bütçeniz vardır APU sistem toplarız.
haklısınız kusura bakmayın bütçem 2000tl cıvarı ve elimde dediğim gibi bu işlemci ve bu ramler var.

Ekran kartı fiyatları malum çok uçuk idarelik bir şey alacağım şu an elimde bu işlemci var ASUS B450M düşünmüştüm ama galiba elimdeki işlemciye bu anakart uyumlu değil ve şu an yeni bir işlemci alacak dururum yok.

Elimde olanlar Corsair 8x2 3200MHz RAM i5 3470 3.2GHz işlemcim var.

Elinizdeki Corsair 8x2 3200 DDR4 RAM'leri DDR3 sisteme nasıl takmayı düşünüyorsunuz?

Elinizdeki Corsair 8x2 3200 DDR4 RAM'leri DDR3 sisteme nasıl takmayı düşünüyorsunuz?

Evet işlemci ile uyumlu değiller.

Haklısınız kusura bakmayın bütçem 2000TL cıvarı ve elimde dediğim gibi bu işlemci ve bu RAM'ler var.

Elinizdeki işlemciyi satın ve 2200G bir sistem toplanabilir. Gerekirse bazı parçalar 2. el olarak.

Elimde olanlar Corsair 8x2 3200MHz RAM i5 3470 3.2GHz işlemcim var.

B450M alın ekran kartı yerine APU işlemci alın.

Geri
Yukarı