700TL fare önerisi

Leozihm

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 700TL bütçem var çok zengin birisi değilim, en az 3-4 yıl gidecek SteelSeries mouse arıyorum. Rival 5 alacaktım ama kablosuz olmasını istiyorum. Rival 650 desem soyulma problemi var. Aerox 3 hem kablosuz hem güzel bir mouse ama onun da ömrü konusunda kararsızım, fikirleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 700TL bütçem var çok zengin birisi değilim, en az 3-4 yıl gidecek SteelSeries mouse arıyorum. Rival 5 alacaktım ama kablosuz olmasını istiyorum. Rival 650 desem soyulma problemi var. Aerox 3 hem kablosuz hem güzel bir mouse ama onun da ömrü konusunda kararsızım, fikirleriniz neler?

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Fingertrip claw gibi daha çok claw. Elim de parmaklarım bitişik şekilde 17ye 6cm.

Bu fareyi almanı öneririm.

Hocam size önerim biraz daha para biriktirip Black Friday indirimlerinde Razer Viper Ultimate dock versiyonunu almanız. 2, 3 günde bir şarj etmeyi unuttuğunuzda yine kabloya mahkum kalıyorsunuz. Diğer ekipmanlarınız Steelseries ise Rival 650 güzel bir mouse. Kauçuk sorununu kullanıcından kullanıcıya değişen bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı