700TL fare önerisi

Hocam size önerim biraz daha para biriktirip Black Friday indirimlerinde Razer Viper Ultimate dock versiyonunu almanız. 2, 3 günde bir şarj etmeyi unuttuğunuzda yine kabloya mahkum kalıyorsunuz. Diğer ekipmanlarınız SteelSeries ise Rival 650 güzel bir mouse. Kauçuk sorununu kullanıcından kullanıcıya değişen bir durum.

Rival 5'e ne dersiniz? Bütçe olarak da tam geliyor.

Hocam kabloluya bulaşmayın bu saatten sonra. Acele etmeyip Viper ultimate wireless alıp keyfinize bakın. Büyük ihtimal 800TL civarı bir indirimi olur. Dock sayesinde şarj kablo derdi de olmayacak. Bende Gladius 2 wireless'tan geçeceğim. Dediğim gibi diğer donanımlar Steelseries ise Rival 650 alın pişman olmazsınız.

Hocam kabloluya bulaşmayın bu saatten sonra. Acele etmeyip Viper Ultimate Wireless alıp keyfinize bakın. Büyük ihtimal 800TL civarı bir indirimi olur. Dock sayesinde şarj kablo derdi de olmayacak. Bende Gladius 2 Wireless'tan geçeceğim. Dediğim gibi diğer donanımlar SteelSeries ise Rival 650 alın pişman olmazsınız.

Onun da kauçuk ve tıklama sorunu olduğunu söyleyenler var kafam karıştı açıkçası.

Onun da kauçuk ve tıklama sorunu olduğunu söyleyenler var kafam karıştı açıkçası.
Rival 600 kullandıktan sonra mouse arkadaşıma verip Rival 710'a geçmiştim. Arkadaşım hala sorunsuz şekilde kullanıyor. Rival 600 içinde kauçuk sorunlarının olduğu yazılıyordu. Kullanıcıdan kullanıcıya değişen durumlar.

Görüntü olarak da biraz tatmin edici olmasını istiyorum zaten FPS olarak bir tek Valorant oynuyorum onda da platinim şu anki farem G300s.

Başka alternatifiniz yok. SteelSeries zar zor güzel bir fare çıkarıyor zaten. Rival 650 hiç iyi bir mouse değil, alacaksanız en azından Rival 5 alın.

Klavye ve kulaklığı da SteelSeries alacağım o yüzden set olmalı Rival 5 düşünüyorum şu an.
Rival 5 sakın almayın çöpten farksız. Ağır, rezil bir kablo ve skatezlere sahip asla önermem. Xm1r çok iyi bir seçim olur, Wireless isterseniz Fury Z olabilir. Fury Z'yi bizzat ben kullanıyorum. İndirimlerle Viper Ultimate de bakılabilir, Viper Ultimate en iyi seçenek olur. Steelseries asla önermem. Gereksiz fiyatlara sahip. Fareler çöp, Klavyeler o paraları haketmiyor.

Rival 5 sakın almayın çöpten farksız. Ağır, rezil bir kablo ve skatezlere sahip asla önermem. Xm1r çok iyi bir seçim olur, Wireless isterseniz Fury Z olabilir. Fury Z'yi bizzat ben kullanıyorum. İndirimlerle Viper Ultimate de bakılabilir, Viper Ultimate en iyi seçenek olur. Steelseries asla önermem. Gereksiz fiyatlara sahip. Fareler çöp, Klavyeler o paraları haketmiyor.

Rival 5'in hakkını yemeyin hocam, o kadar kötü değil kesinlikle. 89g~ ve paracord tipi kablosu var. Skatezleri de PTFE, saf değil ama yine de ortalama.

Eksi olarak gördüğüm kadarıyla Rival 5'in ayrı SteelSeries GG adlı bir yazılımı varmış, kullananlar zorlayıcı ve işlevsiz bulmuş.

Öneririm demiyorum, diğerlerinin yanında zayıf kalabilir ama berbat bir mouse değil dediğim gibi.

Rival 5'in hakkını yemeyin hocam, o kadar kötü değil kesinlikle. 89g~ ve paracord tipi kablosu var. Skatezleri de ptfe, saf değil ama yine de ortalama.

Eksi olarak gördüğüm kadarıyla Rival 5'in ayrı SteelSeries gg adlı bir yazılımı varmış, kullananlar zorlayıcı ve işlevsiz bulmuş.

Öneririm demiyorum, diğerlerinin yanında zayıf kalabilir ama berbat bir mouse değil dediğim gibi.

SteelSeries komple gg ye geçti Engine içinde bulunuyor aynı şekliyle bizzat kullanıyorum yazılımını seviyorum da steeleriesin öyle çöp bir ürün üreteceğini hiç sanmıyorum kulaklıkta çok iyi Apex Pro efsane bir klavye mouseta biraz geri ama çöp kesinlikle değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı