700TL fare önerisi

Malzeme kalitesi berbat, sorun yaşayan çok kişi var. Reddit'e de bakabilirsiniz.
Anladım. Redditi biraz dolandım ve Viper Ultimate almaya karar verdim.
Hocam kabloluya bulaşmayın bu saatten sonra. Acele etmeyip Viper ultimate wireless alıp keyfinize bakın. Büyük ihtimal 800TL civarı bir indirimi olur. Dock sayesinde şarj kablo derdi de olmayacak. Bende Gladius 2 wireless'tan geçeceğim. Dediğim gibi diğer donanımlar Steelseries ise Rival 650 alın pişman olmazsınız.
En ucuz amazonda bulabildim. Başka bir öneriniz var mı? Şu an kullandığınız fareden bu fareye geçmek isteme nedenleriniz nelerdir? xD

Anladım. Redditi biraz dolandım ve Viper Ultimate almaya karar verdim.

En ucuz amazonda bulabildim. Başka bir öneriniz var mı? Şu an kullandığınız fareden bu fareye geçmek isteme nedenleriniz nelerdir? xD

Hocam bir kaç kez indirimlerde 800TL'ye indi. İstememin sebebi dock olması.

Kişisel tercihtir orası ayrı ancak set olsun diye daha kaliteli mouse almak varken sırf SteelSeries olacak diye daha kötüyü almamanızı öneririm. Eğer SteelSeries dışında bir model düşünürseniz Endgame XM1R öneririm. İndirimleri beklerim derseniz de Razer Viper Ultimate öneririm.

Rival serisini neden bu kadar kötülüyorsunuz ki nasıl bir fark olabilir truemove3+ çok iyi bir sensör görüntüsü desen güzel sadece yapışkan sorunu var onu da halledenler var.
Sanırım Rival 5 alacağım hem fiyatı uygun hem şikayet yok kafam rahat eder bir fareye 1000TL vermek istemedim ne dersiniz?

Son düzenleme:
Rival serisini neden bu kadar kötülüyorsunuz ki nasıl bir fark olabilir truemove3+ çok iyi bir sensör görüntüsü desen güzel sadece yapışkan sorunu var onu da halledenler var.
Sanırım Rival 5 alacağım hem fiyatı uygun hem şikayet yok kafam rahat eder bir fareye 1000TL vermek istemedim ne dersiniz?
Hocam Warzone oyununun Dünya sıralamasında kill ikincisi Rival 650 kullanıyor. :D Arkadaşlar büyük ihtimal sensör, skatez gibi unsurları karşılaştırıp değerlendirme yapıyor olmalı. Kağıt üstünde hepsinin diğerini geçen başka bir model var. Bunlara yetişmek zor. Siz kullandığınızda zevk alacağınız mouse alıp keyfinize bakın.

Valla bende Rival 5 almak istiyorum ama türlü türlü fareler çıkmış. Herkes yok o iyi bu iyi diyor. Skatez içinde ise bir yerlerden daha kalitelisi bulunur diye düşünüyorum.

Vallahi bende Rival 5 almak istiyorum ama türlü türlü fareler çıkmış. Herkes yok o iyi bu iyi diyor. Skatez içinde ise bir yerlerden daha kalitelisi bulunur diye düşünüyorum.

Ya SteelSeries ne kadar kötü olabilir ki kağıt üstünde hep iyisi var al kafana göre ben Rival 650 alacağım.

@Leozihm Ağır, skatezler PTFE bile değil. Neyi alınırki? Viper Ultimate kat kat daha mantıklı bir seçim olur:

Yeni konular

Geri
Yukarı