700TL Genel Kullanım Kulaklık Önerisi

badfear1907

Femtopat
Merhaba bütçem maks 700TL. Hem oyun hem de dizi film müzik gibi işlevlerde beni üzmeyecek bir kulaklık önerebilir misiniz?

sllaven

Millipat
Yer
Wolfsschanze

Ölene kadar kullanırsınız.

KaanRobert

Nanopat
Yer
United States, New York City, Staten Island
HyperX'in bir modelini tercih etmeni öneririm. Bütün modellerini denedim hepsi güzeldi.

Mikrofonu sıkıntılı. Acayip derece dip ses var. O fiyata alınmaz. Aynı zamanda masaüstünde gelen sesler karşı tarafa da gidiyor. Mobil cihazlarda mikrofonda kesilmeler oluyor. Aynı zamanda kulak pedleri pek kaliteli sayılmaz. Son olarak da yazılımı berbat, düzgün çalışmıyor.

scanman

Hectopat

Bütçeyi 50 tl daha artırabilirsen

Tkazgan

Picopat
Mikrofonu sıkıntılı. Acayip derece dip ses var. O fiyata alınmaz. Aynı zamanda masaüstünde gelen sesler karşı tarafa da gidiyor. Mobil cihazlarda mikrofonda kesilmeler oluyor. Aynı zamanda kulak pedleri pek kaliteli sayılmaz. Son olarak da yazılımı berbat, düzgün çalışmıyor.

Zamanında HyperX Cloud Flight, hypex Cloud Alpha, HyperX Cloud Stinger, HyperX quadcast ve 1-2 modelini daha kullandım hepsi sorunsuzdu ama her markada üretim hatası olabiliyor.

KaanRobert

Nanopat
Yer
United States, New York City, Staten Island
Zamanında HyperX Cloud Flight, hypex Cloud Alpha, HyperX Cloud Stinger, HyperX quadcast ve 1-2 modelini daha kullandım hepsi sorunsuzdu ama her markada üretim hatası olabiliyor.
Hayır, mikrofon, ped ve yazılım sorunları bütün kullanıcılarda var. Siz dikkatli incelememişsinizdir.

Yukarı