700TL kulaklık önerisi

Burak tuzcuu

Centipat
Razer Kraken T. E 500 TL'ye düşmüş alınır mı?
Ya da bir ikinci el sitesinde 5-6 ay kullanılmış Cloud Alpha buldum 500 TL'ye.
Hangisini almalıyım? Oyun %60 Müzik, YouTube %40 kullanıyorum.
Anakartımın ses kartı: ALC 892
Sizce Cloud Alpha mı Razer Kraken T. E mi? Ya da önerebileceğiniz başka bir kulaklık var mı?

@Burak tuzcuu 2. El Kraken'te alacagına sıfır Cloud Alpha al.
@kanyewestlover911 tekerleği %90'dan falan yüksege cekince dip ses baslıyor sadece. %90'a çekip ses ayarını kumandadan yapınca sorun olmuyor.

2. el Cloud Alpha alacağım Kraken değil. Senin önerebileceğin bir kulaklık var mı? Şu an aklımda 2.el Cloud Alpha almak var. 1 buçuk yıl garantisi olduğu için bir de Amazon'dan alındığı için daha çok ısındım.

2. el Cloud Alpha alacağım Kraken değil. Senin önerebileceğin bir kulaklık var mı? Şu an aklımda 2.el Cloud Alpha almak var. 1 buçuk yıl garantisi olduğu için bir de Amazon'dan alındığı için daha çok ısındım.
Hocam yine de kulaklık 6 ay kullanılmış, ben almanızı önermem. Sıfır kulaklık alın rahat edin derim.

İkinci el urunlerde satin aldiginiz kisiyi tanimiyorsaniz garantiye nasil guveniyorsunuz? Diyelim ki arizalandi ve teknik servise gondermeniz gerekti ve servis sonrasinda da para iadesi karari cikti. Fatura sizin adiniza degilse ve ozellikle amazon, hepsiburada, n11 gibi pazaryerlerinden alinmissa o para iadesini size degil kart sahibine yaparlar sadece.

Geri
Yukarı