700W PSU tercihi

kuyt5252

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Talebe)
RX 570 Pulse 4 GB ASUS Prime H410M-K sistem var arkadaşlar. Ben 700W güç kaynağı alacağım. 3 tane seçenek var karar veremedim benim ekran kartı ve anakartıma uygun olan ve en iyisi sizce hangisi? Normalde 700W bu sisteme fazla olabilir fakat fiyat diğer 700W güç kaynaklarına göre daha ucuz olduğu için 700W tercih ediyorum. İşlemcim de i5 10400F, bu arada bu dediğim parçalardan anakartı sipariş ettim işlemciyi de sipariş edeceğim bana güç kaynağı önerin lütfen. 3 tane link atacağım bakıp aralarından en güzelini ve benim bilgisayarıma hangisi uyuyorsa onu bana söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
High Power simplicity giriş seviyesi, onun yerine şunları tavsiye ederim:

High Power simplicity giriş seviyesi, onun yerine şunları tavsiye ederim:

550W almayı düşünmem en az 600W.

Maksimum 600 TL.
Sosyalde şu tavsiye ediliyor. Ama yıl sonu indirimlerinden denk gelirse belki bütçeni aşan bir tanesi senin alabileceğin seviyeye inebilir. Bence sık sık takip et derim.

Sosyalde şu tavsiye ediliyor. Ama yıl sonu indirimlerinden denk gelirse belki bütçeni aşan bir tanesi senin alabileceğin seviyeye inebilir. Bence sık sık takip et derim.

Bu güzelse bunu alabilirim i5 10400F RX 570 Pulse 4 GB ASUS Prime H410M-K 2x4 8 GB 2666MHz RAM 1TB 7200RPM HDD bu söylediğim sistemi bu güç kaynağı besler diyorsanız alırım bunu.

Bu güzelse bunu alabilirim 80+ mı?
Acelen yoksa bekle belki güzel indirim yakalarsın. Hem daha iyi araştırmış olursun. Sonuçta ben kullanmadığım için sana emin olarak tavsiyede bulanamıyorum. Ama sosyalde bunun tavsiye edildiğini çok gördüm.

PSU listesinde Tier C olarak gözüküyor.

Geri
Yukarı