700W veya 750W PSU Önerisi

emrhankaya

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, arkadaşlar sizden 400-450 TL fiyatlarında 1070Ti ile kullanabileceğim bir güç kaynağı önerisi istiyorum. Günlerdir yerli ve yabancı sitelerden araştırıyorum ama bir türlü işin içinden çıkamadım. O fiyat aralığında en iyi olan PSU önerilerinizi bekliyorum modüler olmasına gerek yok kaliteli olsun yeter. Teşekkürler.

Bu arada bir kaç gündür NZXT Hale82 V2 700W güç kaynağını inceliyorum. Nasıl bir güç kaynağıdır daha iyisi var mıdır ?

upload_2018-3-8_22-45-49.png

Tier 1 bir PSU. Kalite akıyor.

Super Flower - Siyah - Güç Kaynağı - 550W - Nanokatalog

Yıllardır 8 senedir COOLER MASTER kullanıyorum 500 watt 80 plas olanından gayet memnunum. pcnin içerisinde peltier gibi akım çeken ekstra bir eleman olmasına rağmen. sen üzeri alırsan örneğin 600 veya 700 watt garanti olur paran boşa gitmez aslında çokta iyi olur. zaten önerilen 500 watt 1070 Tİ için çok uzun süre kullanırsın. cooler master watt 700 w 8o+ aktif pfc 120 mm alabilirsin illaki marka belirtmek gerekirse. fiyatıda düşündüğün bütçene uygun

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı