7400 TL Monitör ve Kasa Hariç PC Toplama

@Pantheon Rahatsız ediyorum ama birşey sorucam M2 SSD lerde SATA girişli olmamasına dikkat etmekten başka nelere dikkat edilmeli ?

@Pantheon Rahatsız ediyorum ama birşey sorucam M2 SSD lerde SATA girişli olmamasına dikkat etmekten başka nelere dikkat edilmeli ?
Corsair mi tercih edeyim SAMSUNG mu çok arada kaldım testleri izlediğimde SAMSUNG'un biraz daha iyi olduğunu gördüm fakat emin değilim bu yüzden size başvurdum.

Geçen haberde Samsung 850 Pro'nun dayanıklılık rekoru kırdığını gördük. Bence samsung tercih edin.
Samsung 850 Pro SSD Dayanıklılık Rekoru Kırdı - Technopat

Hocam merhaba aynı konu üstünden sizi rahatsız edip duruyorum ama usanmamışsındır umarım :)
Anakart ve SSD kargoya verildi SSD olarak Samsung 960 Evo tercih ettim anakartı zaten biliyorsunuz.
Şimdi PSU ve işlemciyi almayı düşünüyorum fakat
Evga GQ modellerinin stokları yok bildiğiniz üzere o yüzden bana bu PSU ile eşdeğer bir kendisi gibi full modüler bir PSU önerebilir misiniz sizden ricam ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı