7400 TL'ye Yazılım için Laptop Önerisi

awkwards

Decapat
Arkadaşım yazılıma başlamak için laptop arıyor. Bütçesi en fazla zorlarsa 7.400-7.500. Aradığı önemli özellikler 16 GB RAM ve iyi bir işlemci oyun oynayan biri değil ekran kartı önemli değil. Yardımcı olursanız sevinirim.
Huawei MateBook 13 R7 | PC | HUAWEI Store TÜRKİYE bu modelin işlemcisi çok iyi değil ama yanındaki hediyelerle bayağı uygun gibi. Fikirlerinizi bekliyoruz.

Yazılıma başlayacakta hangi alanda mesela büyük AAA sınıfı oyunlar geliştirecekse onun için ekran kartı hala önemlidir.
Bilmiyorum bana ekran kartı önemli değil dedi.
Bütçe ne kadar esneyebilir?
Eğer sadece yazılım için istiyorsan hiç oyun vs. düşünmüyorsan şu cihaz işini görecektir diye düşünüyorum.

Fiyat en esnemiş hali :(

Matebook çok iyiymiş. Monitör bile var yanında yazılımda çok işine yarar 2.monitör. Ryzen 7 3700U modeli de var çok iyi bir işlemci aslında. Alınır gerçekten...

1440P Ekran
Ryzen 7 3700U işlemci
Vega 10 GPU
13 İnç Portatif
Sadece 1.3 kilogram!
15 Dakika şarj ile 2.3 saat kullanım sunuyor. Ayrıca tam dolumda 11.6 saat boyunca da 1080p video izleyebiliyorsunuz.
Parmak izi var.
Yanında 24 inç monitör ve Wifi 6 modem veriyor. Mouse,kılıf ve dock u saymıyorum bile.
Okula dönüş kampanyası ile 400 TL indirim kuponu da var!

Son düzenleme:
Matebook çok iyiymiş. Monitör bile var yanında yazılımda çok işine yarar 2.monitör. Ryzen 7 3700U modeli de var çok iyi bir işlemci aslında. Alınır gerçekten...

1440P Ekran
Ryzen 7 3700U işlemci
Vega 10 GPU
13 İnç Portatif
Sadece 1.3 kilogram!
15 Dakika şarj ile 2.3 saat kullanım sunuyor. Ayrıca tam dolumda 11.6 saat boyunca da 1080p video izleyebiliyorsunuz.
Parmak izi var.
Yanında 24 inç monitör ve Wifi 6 modem veriyor. Mouse,kılıf ve dock u saymıyorum bile.
Okula dönüş kampanyası ile 400 TL indirim kuponu da var!
Öyle bir yazmışsınız ki reklam almış gibi işlemcisi pek iyi değil bu fiyat için teşekkürler yine de cevabınız için :D

Geri
Yukarı