75.000 TL motosiklet önerisi

Bulunursa Yamaha MT-25, bulunmazsa CBR 250R tavsiye ederim. Bajaj da iyidir ama ben genelde Japon motor tavsiye ediyorum.
2.el CBR 250 öneririm ama R25'e göre daha yavaş olurlar bilginiz olsun. Eğer daha önceden R25 kullandıysanız CBR 250 size yavaş gelecektir. Maksimum 165-170 görüyor CBR250.yuki samurai tercih etmeyin. RS200 var sıfır alabileceğiniz ama bu bütçeye en iyisi 2.el temiz CBR250 olacaktır.
Eğer o tarz motorlara alışık değilseniz zorlanabilirsiniz. Sürüşü kolay olan bir motor değil , parça maliyetlerini bilmiyorum araştırmanızı öneririm.

2.el CBR 250 Ve MT25lere baktım , 2016 modelleri var ve hepsi neredeyse 40-50k km arasında dolaşıyor.
Motor sürmeyi bilmiyorum, ehliyete de dün yazıldım. Onu söylemeyi unuttum. Tavsiyeler için teşekkürler, hepsini inceleyeceğim.

ehliyet alacaksan 50cc işine girmene gerek yok. nmax veya pcx ile başlamanı tavsiye ederim. japondan şaşma. bu kışın ortasında bineceksen skuter almalısın yazı beklerım binmem diyosan mt25 cb250r veya dominar 250 tavsiye ederim. chopper veya super sport pek başlangıç motosikletleri sayılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı