75&144Hz monitör önerisi

Bütçe
2000-3000

IPS olmuyor bu bütçede, eğer ki 144Hz olacaksa.

IPS çok extrem bir olay değil zannımca. Sonuçta masanın başında oturuyoruz yani yatakta kullanmıyoruz PC'yi. Başka önerilere de açığım ViewSonic hoşuma gitti.

IPS olmuyor bu bütçede,eğer ki 144Hz olacaksa.
Hocam sosyalde ve internette çok fazla kişi ghosting problemi oluyor yazmış sizce almalı mıyım ?

Bu bütçelerde düzgün monitör yok. VA çoğu ve giriş seviyesi. Kusurları bitmez. Ya almayın para biriktirin ya da kusurlara katlanın.
Sadece fikir veriyorum çünkü önerebileceğim güvendiğim bir monitör yok.

Elimde samungtv var şu an bu ghosting oluyorsa problem değil. Ek olarak ghosting ciddi bir problem mi? Pek bilgim yok monitörler hakkında, genelde FPS oyunları oynuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elimde samungtv var şu an bu ghosting oluyorsa problem değil. Ek olarak ghosting ciddi bir problem mi? Pek bilgim yok monitörler hakkında, genelde FPS oyunları oynuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paylaştığın video sana aitse ghosting yok. Bak ufo arkasında iz bırakmıyor ve göz bozmuyor. Temiz bir şekilde hareket ediyor.
Böyle bir monitör alman lazım. VA panellerde ghosting genelde olağan bir sorun. Tepkime süresinin yüksek olmasından kaynaklı.

Paylaştığın video sana aitse ghosting yok. Bak ufo arkasında iz bırakmıyor ve göz bozmuyor. Temiz bir şekilde hareket ediyor.
Böyle bir monitör alman lazım. VA panellerde ghosting genelde olağan bir sorun. Tepkime süresinin yüksek olmasından kaynaklı.
Bu nasıldır sizce?

Geri
Yukarı