75-80 TL kulak içi kulaklık tavsiyesi

İshak Kaplan

Centipat
Daha fazla  
İstediğim özellikler:
-Stereo olsun.
-Mikrofonu az çok kaliteli olsun.

Şu anki kulaklığım Logitech G35. kulaklığım mikrofonu kullandığı zaman çınlama sesi geliyor. Bu yüzden değiştirmek istiyorum.
Kulak içi kulaklığı stereo istememin nedeni oyun da oynayacağım, ders de dinleyeceğim. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

İstediğim özellikler:
-Stereo olsun.

Şu anki kulaklığım Logitech G35. kulaklığım mikrofonu kullandığı zaman çınlama sesi geliyor. Bu yüzden değiştirmek istiyorum.
Kulak içi kulaklığı stereo istememin nedeni oyun da oynayacağım, ders de dinleyeceğim. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

ilkini ben kullandım zamanında 2.sini arkadaşıma aldırdım ben kaybetmesem çok memnundum arkadaşım halen kullanıyor Jbl in ses kalitesi tartışmaya açık değil zaten güvenle alabilirsin 2. daha şık ama sana kalmış

JBL T110 tavsiye ederim.
Mikrofonu nasıl?
Sony Mdr-Ex15apb Silikonlu Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık Siyah fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Bu kulaklığın aynısını ben de kullanıyorum. Benim yaklaşık 1 yıl boyunca bütün işkencelerime rağmen halen mükemmel bir şekilde çalışıyor. Yani sağlamlık istiyorsanız Sony'den şaşmayın

Sağlamlık önemli değil, yani 5 sene önceki oyuncaklarım falan bile duruyor :D. O konuda sıkıntım yok. Benim için ses ve mikrofon kalitesi önemli.
JBL T110 tavsiye ederim.
Mikrofonu nasıl?

İstediğim özellikler:
-Stereo olsun.

Arkadaşım kullanıyor memnun.

JBL C100SI modelini öneririm önceden kullanıyordum kardeşime verdikten sonra bozuldu. Amazon Prime Day indirimlerinde 60 liraya 2. kez aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı