75 Hz'den 144 Hz'e geçilir mi?

Hangisi ?

• 144

Oy: 30 83,3%
  • 75

Oy: 2 5,6%
  • 60

Oy: 1 2,8%
  • 120

Oy: 3 8,3%

• Oy verenlerin toplamı
    36

canmertinyo

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Selamlar, bugün monitör değişmeye karar verdim şu anki kullandığım 75 Hz yanlıs hatırlamıyorsam 30ms gibi bir gecikme süresi vardı, alacağım marka BenQ ben arkadaslarıma sordum 144 Hz ile 75Hz arasında pek fark yokmuş. Onu tam bilmiyorum şimdilik 1ms ve 30ms çok ciddi bir rakam bence sadece CS:GO oynuyorum. Çoğu kez rakip monitörümde geç çıktı diye turnuvalar kaybettik. Sizce bu alacağım monitör isteklerimi karşılar mı yoksa şu anki monitör iyi sadece 1ms li olanını mı alayım? Şimdiden teşekkürler... Güzel yorumlarınızı bekliyorum arkadaslar. :)

Model: Benq 24'' Xl2411z Led 1ms Fullhd 144 Hz Dvı/hdmı Pıvot - n11.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, bugün monitör değişmeye karar verdim şu anki kullandığım 75 Hz yanlış hatırlamıyorsam 30ms gibi bir gecikme süresi vardı, alacağım marka BenQ ben arkadaslarıma sordum 144 Hz ile 75Hz arasında pek fark yokmuş. Onu tam bilmiyorum şimdilik 1ms ve 30ms çok ciddi bir rakam bence sadece CS:GO oynuyorum. Çoğu kez rakip monitörümde geç çıktı diye turnuvalar kaybettik. Sizce bu alacağım monitör isteklerimi karşılar mı yoksa şu anki monitör iyi sadece 1msli olanını mı alayım? Şimdiden teşekkürler... Güzel yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. :)

Model: Benq 24'' Xl2411z Led 1ms Fullhd 144 Hz Dvı/hdmı Pıvot - n11.com

144 Hz monitör CS:GO gibi rekabetçi oyunlarda büyük avantaj sağliyacakdır o yüzden 144 Hz 1 ms geçmenizi tavsiye ederim bu arada kimse de cevap vermemiş aga be.

Vay be yıllar geçmiş hahah :D merak edenler olursa dediğim monitörü bayağı bir süre kullandım. Çok emeği geçti bana güzel zamanlar geçirdik ama yollarımız ayrıldı şimdi 240Hz ile devam etmekteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı