75 Hz'den 144'e geçiş sonrası aim kötüleşmesi

fluuert

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 144'ten önce 75Hz oynuyordum rankım immortal. Yani dün 144Hz monitörüm elime geçti tüm ayarları yaptım ama vuramıyorum cidden vuramıyorum artık. Şöyle örnek vereyim 30 vurmam gereken maçta 12 vurup 22 kere öldüm. Ne yapmam lazım alışma süreci falan mı var. ( FPS 144 )

Isındıktan sonra maça girin. Yani vuramamak gibi bir şeyin sistem kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Ya rakibiniz sizden daha iyiydi ya da eliniz ısınık değildi.

Bozuk koltuğumu yaptırdığımda bile afalladım ben. Alışkanlıklar değişince belli bir süre alışmak gerekiyor.

Arkadaşlar 144'ten önce 75Hz oynuyordum rankım immortal. Yani dün 144Hz monitörüm elime geçti tüm ayarları yaptım ama vuramıyorum cidden vuramıyorum artık. Şöyle örnek vereyim 30 vurmam gereken maçta 12 vurup 22 kere öldüm. Ne yapmam lazım alışma süreci falan mı var. ( FPS 144 )
Normal aim çalışın biraz.

Isındıktan sonra maça girin. Yani vuramamak gibi bir şeyin sistem kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Ya rakibiniz sizden daha iyiydi ya da eliniz ısınık değildi.

Her gün dereceli atmadan önce aim çalışıp 6 adet DM atıp öyle giriyorum maça DM de karşıma e sporcu geldi ( kadın fire flux takımı ff ira ) o maç 1. bitirdim ona 15 skor fark attım ama rekabetçi modunda vuramıyorum.

DM'de gelen rakip ile rekabetçide gelen bir değil maalesef. Bahsettiğiniz sporcu o an belki de ayar deniyordu hiç ekrana bakmıyor bile olabilir.

Zamanla alışırsın, reflekslerin belli bir tazeleme oranına alıştığı için böyle değişimlerde ufak bir afallama normaldir.

Geri
Yukarı