75 TL oyun önerisi

FPS oyunlarını çok severim açık dünya oyunları GTA dışında sevmem. AC Odyssey aldım ancak oyunu hiç zevkli bulmadığım için iade ettim. Bütçeye değerse 80 TL'ye çıkarırım. Bana oyun paketi ya da tek oyun önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Save 80% on Wolfenstein II: The New Colossus on Steam (Collection pakedi 4 oyun 62 TL)

Save 60% on Dying Light on Steam Açık dünya fakat diğer oyunlar kadar loot tabanlı değil)

Save 80% on Wolfenstein II: The New Colossus on Steam (Collection pakedi 4 oyun 62 TL)

Save 60% on Dying Light on Steam Açık dünya fakat diğer oyunlar kadar loot tabanlı değil)

Doom'un 1. oyununu nerdeyse hiç ara vermeden bitirdim. 2. oyunu da öyle olur mu?
Metro serisinin ilk 2 oyunu fazla yavaş geldiği için beğenmedim ve bitiremedim.
Dying Light'ı oynadım bitirdim.
Dishonored'a da bakarım.

Doom'un 1. oyununu nerdeyse hiç ara vermeden bitirdim. 2. oyunu da öyle olur mu?
Dishonored'a da bakarım.
Genel olarak ilk oyununu geliştiren bir devam oyunu. Yakın zamanda oynadıysan genel mekanikler aynı olduğu için o kadar sarar mı bilmem, lakin ana mekaniği seviyorsan hoşuna gidecektir.

Dishonored'a da bakarım.
Hocam Doom Eternal, Doom 2016'dan çok daha iyi bir oyun, Doom 2016'dan daha fazla zevk alabileceğinizi söyleyebilirim.

Doom, Forza, Dishonored hepsi Game Pass'te var. Oradan deneyin daha mantıklı. Ayrıca bu üç oyun serisi de hiçbir zaman kalkmayacak Game Pass'ten çünkü kendi stüdyolarının oyunları.

Geri
Yukarı