75 TL Oyun Önerisi

Rainbow öneririm. Alıştıktan sonra çok hoşuna gideceğinden eminim. 26 liralık olanını al. Emin ol farkı yok öbürlerinden daha iyi hatta daha kârlı. 75-26=49 liran kaldı. O parayla da 25 Kasım civarı indirim var. İndirimde Tomb Raider seviyorsan Rise of The Tomb Raider var. Bu oyun 34 lira civarına iniyor. 49-34=15 kaldı 15 liran. Onun ile de ek olarak 12 liraya CS:GO alabilirsin indirimde. Kalan 3 lirayla da git bi su falan al oynarken lazım olur. :)

Kesinlikle Rainbow almalısın, 26 liraya çok mantıklı. Bende starter edition paketinden aldım sadece operatörler biraz pahalı ama zaten zamanla açabiliyorsun ve diğer operatörleri açmaya çalışırken elindekilerle uzmanlaşıyorsun. Kış indirimi yaklaştı paranı harcamaz isen The Witcher 3 yüksek ihtimal 30 lira altına düşer tüm paketleri ile onu veya CS:GO'yu düşünebilirsin.

CS:GO'yu hala almadıysan hiç bulaşma bence, şu sıralar PUBG popüler ama indirime girme ihtimali çok az, %5-10 bile mucize ben yine de beklemeni tavsiye ederim. Bu arada hikaye tabanlı birçok güzel oyun alabilirsin o paraya :)

Bence Black Desert Online alabilirsin. Açık betası 29 kasımda başlıyor. Kapalı betasına katıldım oldukça güzeldi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı