75 TL Steam'den oyun önerisi

Kesinlikle PUBG öneririm nedeni ise oyunu oynadıkça gelen puanlar ile oyundan kasa aliyorsun ve steam uzerinden sattiğin zaman neredeyse oyunun parasini cıkartıyorsun. Ben oyunun parasını çıkardım ve +20 TL falan da avantajdayım hala 😁

Oyun parasini ciddi anlamda hak ediyor.
Bilgisayarım kaldırsa acımam hemen PUBG ve Witcher alırım ama maalesef. Kaldırmıyor. Daha önce aldım PUBG. Uçağı bile göremiyorum. Oyun başladığında havada oluyorum ve 15 - 20 FPS ile oynuyorum.
Ekran kartımı belirttim. GT 940M.

Son düzenleme:
Bilgisayarım kaldırsa acımam hemen PUBG ve Witcher alırım ama maalesef. Kaldırmıyor. Daha önce aldım PUBG. Uçağı bile göremiyorum. Oyun başladığında havada oluyorum ve 15 - 20 FPS ile oynuyorum.
Ekran kartımı belirttim. GT 940M.
Nası kaldırmıyor ekran kartımız neredeyse aynı enteresan. Dying Light alabilirsin güzel bir oyun. Ayrıca Steep öneririm.

İşlemcim i7 5500U bellek 8 GB.
Nası kaldırmıyor ekran kartımız neredeyse aynı enteresan. Dying Light alabilirsin güzel bir oyun. Ayrıca Steep öneririm.
Onu ben de anlamış değilim. Çoğu testte low ayarlarda 40 FPS falan alıyor. Ben 15 :(
ETS 2 , Tomb Raider , Max Payne 3 ve Saints Row 3 mü alsam yoksa R6S'nin standart sürümünü mü alsam kararsız kaldım.

Son düzenleme:
İşlemcim i7 5500U bellek 8 GB.

Onu ben de anlamış değilim. Çoğu testte low ayarlarda 40 FPS falan alıyor. Ben 15 :(
ETS 2 , Tomb Raider , Max Payne 3 ve Saints Row 3 mü alsam yoksa R6S'nin standart sürümünü mü alsam kararsız kaldım.
ETS 2 ve Tomb Raider sana tavsiyemdir. Ayrıca Geforce Experience indir driverlarına bir bak güncelmi diye bazen yeni güncelleme çıkınca oyunlardaki FPS düşüyor benimde başıma gelmişti. Onun dışında Driver Booster diye bir program var bütün sürücülerin güncelliğini kontrol ediyor gayet yararlı bir program bu programda sana tavsiyemdir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı