75 TL'ye Windows 7'den Windows 8'e Geçiş Rehberi

uzalan

Kilopat
Yer
kartepe
Sipariş aşaması, http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows/home linkteki programı indirip, çalıştırıyoruz.

Sonrasında uyumlu, uyumsuz programları belirliyor. Daha sonra isim, adres vs. giriyoruz ve ileriye tıklıyoruz. Ödeme yapıyoruz sonra karşımıza seçtiğimiz ürün, adres vb. kontrol için sayfa çıkıyor. Kontrolden sonra tekrar ileri tıklıyoruz, lisans kodu geliyor. Kaydettikten sonra bir tık daha Windows 8 iniyor.

En son olarak yükleme tamamlandıktan sonra üç seçenek var;

-Şimdi yükle

-ne olduğunu unuttum ama flaş belleğe yazma ve ISO dosyası olarak indirme( ben ortada olanı şeçtim ISO dosyasını yedeklemek için)

-Masa üstünden sonra yükle

İleri seçeneğinden sonra İSO dosyasını kaydediceğimiz klasörü seçip yüklüyoruz. ISO dosyasını kaydettikten sonra, masa üstünde bulunan simgeye tıklayarak ve ilk seçeneği (şimdi yükle) seçerek yükleme yükseltme yapıyoruz. Hiç bir ayarınız oyun, program vs. değişmiyor. Ben Iso dosyasını yedekledikten sonra bu şekilde format attım, 15, 20 dk. sürüyor.

Korsan Windows 7 ile veya herhangi bir işletim sistemi ile ilgili soru sormuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk önce PC'de analiz yapıyor ve hangi programlar destekliyor hangisi desteklenmiyor gösteriyor. Oyunlar ve desteklediği programları açıyor.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı