750 Ti ekran kartından görüntü gelmiyor

MerkezEfendi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugun 2.ci ekran kartını bilgisayarıma takmış bulunmaktayım.
1.ci ekran kartım: MSI RX 5500 XT {ÜrünLinki]
2.ci ekran kartım: EVGA 750 Ti [Ürün Linki]
Takılı şu anda driver olmak her şeyleri kuruldu. İlk kurduğumda 2 ekranda da görüntü vardı 2 saatlik kapalı kalma sonucunda 2. ekrandan 750 Ti'den görüntü gelmemektedir şu anda.
Ne yapmam konusunda yardımcı olacaklara teşekkürler şimdiden.
Özelliklerden ekran dediğim zaman ekran dahi gözükmemektedir sıkıntı nedir acaba?
Değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Dosya Ekleri

• Ekran Sıkıntısı.PNG
    Ekran Sıkıntısı.PNG
    156 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
AMD ile NVIDIA kartları aynı anda kullanılabildiğini ilk kez sizden öğrendim. Yanlış anlamadıysam çift monitör kullanıyorsunuz. Bunun için neden 2 farklı ekran kartı kullanıyorsunuz?
Edit: Oluyormuş ikisi birlikte. Ama 2. monitör için neden 2. ekran kartını taktığınızı anlamadım.

Son düzenleme:
AMD ile NVIDIA kartları aynı anda kullanılabildiğini ilk kez sizden öğrendim. Yanlış anlamadıysam çift monitör kullanıyorsunuz. Bunun için neden 2 farklı ekran kartı kullanıyorsunuz?

Kullanılırmı tam bilmiyorum eğer ki AMD / AMD ile 2 farklı ekran kartı ile çalışıyorsa elimde farklı AMD ekran kartı var onu takabilirim.

Aynı bilgisayara bu iki ekran kartını taktınız ve ikisini de farklı bir monitöre mi bağladınız. Anlamadım.

B450 anakarta 2 farklı ekran kartı taktım ve nvadia ekran kartı olan monütör çalışmıyor ama ilk taktığım zamanda 2 sindede ekran görüntüsü vardı ve ara sıra ayarlardan algıla dediğimde görüntü gelmektedir. Ama çoğunlukla gelmiyor.

Hocam 2. ekran kartını neden taktınız gerçekten merak ettim.

İşim gereği acemi sekilde fotoshopla uğraşıyorum hem Google arama yapmak ve hemde videolarda öğrenmek için kullanıyorum 2.ci ekranı işlemciye takıpta işlemciye yük bindirmek istemiyorum ondan dolayı çözüm olarak 2.ekran kartını kullanmayı tercih ettim.

5500XT'yi neden kullanmıyorsunuz?

5500 XT için çeviriciye ihtiyacım var şu anda bilgisayarı yeni topladığım için bütcem kalmadı en azından borcunu ödüyene kadar ve oyunlarada girme sitres atma gereği duyuyorum ekran kartının o sıra fazla yük altındada olmasını istemiyorum ısınma acısından
!!! Yeni Güncelleme !!!
2.ci Ekran Kartımı Bu Ekran Kartı İle Değiştirdim (Ürün Linki)
Ama Yineden Dİğer Ekrandan Görüntü Gelmemektedir Algıla Dediğimde Bu Sefer Hiç Başka Bir Ekran Algılanmadı Gibi Bir Şey Diyiyor EVGA 750 Ti [Ürün Linki] Takdığımda Bunu Demiyordu
Yardımcılarınızı Bekliyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı