Çözüldü 750 Ti sistem CS:GO düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AdilSafak

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO'da normalde dün en düşükte 150-300 arası alıyordum ama bugün en düşükte basit eğlencede 70 150 arası alıyorum. Sebebi nedir?

Bilgisayar özelliklerim:
İşlemci: i5-6400
Ekran kartı: GTX 750 Ti
RAM: 8 GB

Çözüm
Çoklu çekirdek özelliği açık mı bir bakın. Ondan dolayı olabilir.

Ayrıca başlangıç ayarları gitmiştir onları bir kontrol edip kodları yeniden girin.

Ek olarak, oyun belki dahili GPU ile başlamaya dönmüş olabilir. NVIDIA Denetim Masası üzerinden kontrol edin.

Eğer hiçbiri olmazsa oyun dosy bütünlüğünü kontrol etmeyi deneyin. Ardından DDU ile tüm driverlatı silip kurun.

Ayrıca başlangıç ayarları gitmiştir onları bir kontrol edip kodları yeniden girin.

Ek olarak, oyun belki dahili GPU ile başlamaya dönmüş olabilir. NVIDIA Denetim Masası üzerinden kontrol edin.

Eğer hiçbiri olmazsa oyun dosy bütünlüğünü kontrol etmeyi deneyin. Ardından DDU ile tüm driverlatı silip kurun.

Çözüm

1611750170304.png

Oyun ayarlarım böyle 1024'te NVIDIA Denetim Masası ayarları unlostun videosundakiyle aynı.
Başlangıç ayarları da böyle : -freq 75 -novid -tickrate 128 -treads 8 +mat_disable_fancy_blending 1 +mat_specular 0 -d3d9ex -high -lv

Hocam cantuğ abinin videosundan yaptığınız tüm ayarları sıfırlayın.
Tamam.
Hocam cantuğ abinin videosundan yaptığınız tüm ayarları sıfırlayın.

Denetim masasından 3D ayarlarının yönetilmesi kısmını varsayılana çektim FPS düzeldi teşekkür ederim şimdi 3D ayarlarını nasıl yapmam gerekiyor tavsiyeniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı