750 Ti sisteme yükseltme yapılır mı?

Anladım ben sizi :)

i7 4770 dediğin işlemci kötümü güzel kardeşim? O işlemcinin rahat 2-3 sene daha ömrü var. Ben hala i5 4440 Kullanıyorum şu an güncel çıkan oyunları oynuyorum. İlla bütün oyunları Ultra'da oynamaya ne gerek var? Arkadaş demiş bütçem fazla yok neleri upgrade edeyim? DDR3 bir sistemde upgrade edebileceği şeyler belli zaten. 6 yıldır bu işle uğraşıyorum :) Senin yaşındayken başlamıştım bende bu işe.

i7 4770 dediğin işlemci kötümü güzel kardeşim? O işlemcinin rahat 2-3 sene daha ömrü var. Ben hala i5 4440 Kullanıyorum şu an güncel çıkan oyunları oynuyorum. İlla bütün oyunları Ultra'da oynamaya ne gerek var? Arkadaş demiş bütçem fazla yok neleri upgrade edeyim? DDR3 bir sistemde upgrade edebileceği şeyler belli zaten. 6 yıldır bu işle uğraşıyorum :) Senin yaşındayken başlamıştım bende bu işe.
Taban olarak eski, işlemci iyi olabilir fakat daha iyi bir anakartla dehşet bir sisteme dönüşebilir.

Taban olarak eski, işlemci iyi olabilir fakat daha iyi bir anakartla dehşet bir sisteme dönüşebilir.

Bende diyorum ki paylaşımı yapan arkadaşın yazdığı şeyi oku.

"Bütçe şu anlık 500 lira ama daha biriktiriyorum. Bu sisteme nasıl bir yükseltme yapabilirim?"

Bunu yazmış arkadaş bütçe olsa bendebilirim anakart değiştir onu değiştir bunu değiştir demeyi :) Anakart değiştirdi eee RAM, işlemci bunları da değiştirmesi lazım? Sonuçta RAM'ler DDR3, Anakart ise 1150 pin. Umarım anlatabilmişimdir veya sen anlamışsındır :)

Yeni konular

Geri
Yukarı