750 TL Blue Switch mekanik klavye önerisi

Bütçe
750
Hocam madem kendi istediğini alacaktın niye konu açıyorsun ki? İkinci güne bozulur o klavye geçmiş olsun.
Üstadım fikir edinmek için tavsiye almak için konu açıyorum. Pardon da yani sizin söylediğinizi almak zorunda mıyım ? Zorla mı yazdırıyorum yorumu acaba ? Bu nasıl bir bakış açısı yahu.

Üstadım fikir edinmek için tavsiye almak için konu açıyorum. Pardon da yani sizin söylediğinizi almak zorunda mıyım? Zorla mı yazdırıyorum yorumu acaba? Bu nasıl bir bakış açısı yahu.

Tamam sen kendi bildiğini yap bir daha bir şey alıcağın zaman ama insanları meşgul etme eğer onları dinlemiceksen.

Üstadım fikir edinmek için tavsiye almak için konu açıyorum. Pardon da yani sizin söylediğinizi almak zorunda mıyım ? Zorla mı yazdırıyorum yorumu acaba ? Bu nasıl bir bakış açısı yahu.
Hocam tabiki istediğinizi alacaksınız fakat arkadaş sizin iyiliğinize konuşmuş, illa bu attığınızı alacaksanız bile buraya önce link atıp sorup fikir alabilirdiniz. Ben ürünü bilmiyorum o yüzden fikrim yok, ama markanın iyi olmadığını biliyorum.

Tamam sen kendi bildiğini yap bir daha bir şey alıcağın zaman insanları meşgul etme eğer onları dinlemiceksen.
Konunun bununla alakası yok. Ben burdaki arkadaşlarımdan fikir istedim. Konunun başlığı ''önerisi'' farkettiyseniz. Ben nezaketen de olsa yine de teşekkürümü ettim. Bu kadar sinirlenmenize gerek yok.

Hocam tabiki istediğinizi alacaksınız fakat arkadaş sizin iyiliğinize konuşmuş, illa bu attığınızı alacaksanız bile buraya önce link atıp sorup fikir alabilirdiniz. Ben ürünü bilmiyorum o yüzden fikrim yok, ama markanın iyi olmadığını biliyorum.
Fazla vaktim yoktu. Bundan dolayı tercih etmek zorunda kaldım.Tabiki burada yazan bütün arkadaşların görüşlerine önem veriyorum. Çünkü kullanıcılar ve tecrübe sahibi insanlar da yazıyor. Ancak arkadaş olayı farklı yere taşıdı yani. Öyle bir üslup yok.

Konunun bununla alakası yok. Ben buradaki arkadaşlarımdan fikir istedim. Konunun başlığı "önerisi" fark ettiyseniz. Ben nezaketen de olsa yine de teşekkürümü ettim. Bu kadar sinirlenmenize gerek yok.

Fazla vaktim yoktu. Bundan dolayı tercih etmek zorunda kaldım. Tabii ki burada yazan bütün arkadaşların görüşlerine önem veriyorum. Çünkü kullanıcılar ve tecrübe sahibi insanlar da yazıyor. Ancak arkadaş olayı farklı yere taşıdı yani. Öyle bir üslup yok.

Ben zamana önem veren bir insanım birileri yardım istiyorsa ederim fakat yardım ettiğin kişi yine gidip kendi bildiğini okuyorsada sinirlenmek en büyük hakkım madem kendi bildiğini okuyacaktın neden yardım istiyorsun buradaki insanlar makine mi? Neyse daha fazla uzatmaya gerek yok umarım 2.güne bozulmaz ve memnun kalırsınız iyi forumlar.

Ben zamana önem veren bir insanım birileri yardım istiyorsa ederim fakat yardım ettiğin kişi yine gidip kendi bildiğini okuyorsada sinirlenmek en büyük hakkım madem kendi bildiğini okuyacaktın neden yardım istiyorsun buradaki insanlar makine mi?
Hocam rica edeceğim bu kafa yapısıyla kimseye yardım etmeyin. Aksi halde terslenen siz olursunuz. Ben sorunum çözüldü manasında aldığım ürünün linkini atarak hata etmişim. Kibar olmak kimseye yaramıyor. Teşekkürler iyi sosyaller. Mümkünse siz hiçbir konuda yardımcı olmayın bana.
İnsanlar buraya fikir almak için konu açıyorlar. Neticede herkes kendi bildiğini ona doğru geleni yapar zaten. Durup burda felsefe mi tartışalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı