750 TL bütçeye 75 Hz monitör önerisi

75 Hz olup 5-6, 5 ms değerleri olacağına, 60 Hz olsun 1-2 ms değerleri olsun daha iyi bir görüntü alırsınız.

Kesinlikle katılmıyorum eğer CS:GO Valorant gibi oynularda kullancaksanız HZ önemi var. 1 ms 75 monitörümde var LG 75 HZ 5 ms olan AOC ikisini de kullanıyorum ve fark yok neredeyse.
AOC olan tam bir fiyat performans ürünü diğer Acer'ı bilmiyorum ama AOC gibi kaliteli bir markayı alırsanız pişman olmazsınız.
Hayır hissetmezsin.

Hiisedersiniz.

Kesinlikle katılmıyorum eğer CS:GO Valorant gibi oynularda kullancaksanız HZ önemi var. 1 ms 75 monitörümde var LG 75 HZ 5 ms olan AOC ikisini de kullanıyorum ve fark yok neredeyse.
AOC olan tam bir fiyat performans ürünü diğer Acer'ı bilmiyorum ama AOC gibi kaliteli bir markayı alırsanız pişman olmazsınız.
Aoc alıcam büyük ihtimalle hocam sevdiğim bir marka ve acerden daha şık geliyor gözüme

Kesinlikle katılmıyorum eğer CS:GO Valorant gibi oyunlarda kullanacaksanız HZ önemi var. 1 ms 75 monitörümde var LG 75 HZ 5 ms olan AOC ikisini de kullanıyorum ve fark yok neredeyse.

O oyunlarda tabii ki HZ değeri önemli. Ama emin olun o önemli olan HZ değeri 60 HZ'den 75 HZ'e geçmek değil. 60 HZ 'den 144 HZ ya da daha üstü değerler için hayati önem taşıyor. Ben şahsen ekranımda "ghosting" görmekten daha fazla rahatsızlık duyuyorum.

O oyunlarda tabii ki HZ değeri önemli. Ama emin olun o önemli olan HZ değeri 60 Hz'den 75 Hz'e geçmek değil. 60 Hz'den 144 Hz ya da daha üstü değerler için hayati önem taşıyor. Ben şahsen ekranımda "ghosting" görmekten daha fazla rahatsızlık duyuyorum.

Tabii orası kullanıcı seçimi lakin ben ve birçok kişi e sporcu değilseniz 2-3 msnin lafı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı