750 TL büyük el için FPS mouse önerisi

Burada satışı mevcut ama stoklarda kalmamış.
Burada stokları var ama yurt dışından gelmesi 2 hafta sürer ve vergisi ne kadar olur bilmiyorum.
Bilgilendirme için teşekkürler. EC1'den farkı nedir peki bunun onu göremedim tam olarak.

Bilgilendirme için teşekkürler. EC1'den farkı nedir peki bunun onu göremedim tam olarak.

Ağırlığı eski seriye göre bayağı düştü paracord kablo eklendi ve 24 kademeli mouse tekerleği mevcut ayrıca farenin gecikme değeri eski seride 8 ms iken bu seride 4 ms yani yarı yarıya gecikme değeri düşüşü mevcut.

Ağırlığı eski seriye göre bayağı düştü paracord kablo eklendi ve 24 kademeli mouse tekerleği mevcut ayrıca farenin gecikme değeri eski seride 8 ms iken bu seride 4 ms yani yarı yarıya gecikme değeri düşüşü mevcut.
Almaya değer o zaman anladığım kadarıyla. Teşekkürler.

Benden sana tavsiye o fareyi alacaksan yayına skatezde almanı öneririm benim skatez önerim tiger ice olacaktır.
Diğerlerinden 1 yedek çıkıyo diye okumuştum. Almayı düşünüyorum eğer stoklar gelirse, teşekkürler tekrardan.
Benden sana tavsiye o fareyi alacaksan yayına skatezde almanı öneririm benim skatez önerim tiger ice olacaktır.
Hocam son olarak bu mousu buyuk el icinde tavsiye ediyolar mi? Normalde ec1’i alacaktim. Tavsiyeniz nedir?

Son düzenleme:
Diğerlerinden 1 yedek çıkıyor diye okumuştum. Almayı düşünüyorum eğer stoklar gelirse, teşekkürler tekrardan.

Hocam son olarak bu mousu buyuk el icinde tavsiye ediyorlar mi? Normalde EC1'i alacaktim. Tavsiyeniz nedir?

Evet EC1-C eline oturacaktır bayağı büyük bir fare.

Yeni konular

Geri
Yukarı