750 TL Cloud 2 için değer mi?

750 TL'nin üstüne çıkmak istemiyorum 110 TL fark var aralarında. Öneriniz için teşekkürler bu arada^^

Geçen gün bir arkadaş almıştı dip ses problemi var bazılarında bunların tabii şans işi Corsair Void Elite var hocam 650 TL civarıydı ama Pro versiyonu ile yakın kalitede olsa gerek. 2 el düşünürseniz temiz bulabilirsiniz uyguna hocam.
Şu an 750 TL'ye daha iyi bir kulaklık bulamadım umarım beklentilerimi karşılar :D muhtemelen de karşılayacağını düşünüyorum, bu zamana kadar telefon kulaklığı kullanıyordum :D.

Ses kasmak vs için alacaksanız beklentilerinizi karşılar güzel kulaklıktır pişman olmazsınız aldığınıza.

Geçen gün bir arkadaş almıştı dip ses problemi var bazılarında bunların tabii şans işi Corsair Void Elite var hocam 650 TL civarıydı ama Pro versiyonu ile yakın kalitede olsa gerek. 2 el düşünürseniz temiz bulabilirsiniz uyguna hocam.
2.El ürünlere pek sıcak bakmıyorum, açık konuşmak gerekirse başka bir insanın kullandığı bir ürünü ben kullanamıyorum. Öneriniz için tekrardan teşekkürler.

Ürün bugün elime geçti inanılmaz bir ses kalitesi var, uzun zamandır böyle kaliteli bir kulaklık kullanmamıştım. Şu anlık üründen gayet memnunum çok hoşuma gitti. Tekrardan zamanını ayırıp öneri yapan herkese çok teşekkürler, iyi günler.

Ürün bugün elime geçti inanılmaz bir ses kalitesi var, uzun zamandır böyle kaliteli bir kulaklık kullanmamıştım. Şu anlık üründen gayet memnunum çok hoşuma gitti. Tekrardan zamanını ayırıp öneri yapan herkese çok teşekkürler, iyi günler.
Mavi ekransız günlerden keyifle kullanmanızı dilerim...

Yeni konular

Geri
Yukarı