750 TL ekran kartı önerisi

Vakit ayırıp öneride bulunan herkese çok teşekkür ederim. Ama 2. el düşünmüyorum, çünkü hiç anlamıyorum. Ben biraz garanticiyim.
İşlemcim i3 4170, 8 GB DDR3 RAM, 300W PSU mevcut. Sanırım efsane cuma'da GT 1030 alacağım.

İkince el GTX 1050 ti veya RX 570 alabilirsin. Tabii mining yapılmamış olmasına dikkat et.
1050Ti gibi bir kart alınmaz artık RX 570 varken. 1050Ti'a ben olsam 500TL'den fazla vermem. Mining ile de pek alakası yok, miningli kart alıp uzun süre sıkıntısız kullananlar var. Zaten alırken satıcı söylemezse mining yapılmış mı yapılmamış mı anlayamazsın. Şans işi biraz.

Vatan'dan almanızı önermem. Bayağı pahalı satıyorlar.
Buyurun 20 TL daha ekleyip direkt GT 1030 alın yeterli bir kart.
Vakit ayırıp öneride bulunan herkese çok teşekkür ederim. Ama 2. el düşünmüyorum, çünkü hiç anlamıyorum. Ben biraz garanticiyim.
İşlemcim i3 4170, 8 GB DDR3 RAM, 300W PSU mevcut. Sanırım efsane Cuma'da GT 1030 alacağım.

20 TL'ye şimdi alabilirsin.

Buyurun 20 TL daha ekleyip direkt GT 1030 alın yeterli bir kart.

20 TL'ye şimdi alabilirsin.

Biraz daha bekleyip GT 1030'un bu modelini mi alsam? Sizin attığınız ekran kartı ile çok bir farkı var mı araların da?

Biraz daha bekleyip GT 1030'un bu modelini mi alsam? Sizin attığınız ekran kartı ile çok bir farkı var mı araların da?

Hayır hiçbir fark yok benim attığımda MSI benim attığımı direkt al sorunsuz bir kart ve satıcı güvenilir. Bizzat abim alışveriş yaptı efsane bir kart kesinlikle direkt al.

Geri
Yukarı