750 TL F/P tablet önerisi

Metin53

Centipat
Öncelikle selamun aleyküm.
-Bütçe en fazla 750 TL.
-Sıfır olacak.
-YouTube tarayıcıda kasmayacak.
-Oyunlarda kasmayacak.
-Kesinlikle donmayan.
-32 GB en az hafıza.
Bir tablet önerisi olan var mı arkadaşlar parçalardan falan fazla anlamıyorum yardımcı olabilirse bilen arkadaşlar sevinirim hayırlı günler, teşekkürler 😊

Son düzenleyen: Moderatör:
-Bütçe en fazla 750 TL.
-Sıfır olacak.
-Oyunlarda kasmayacak.
-Kesinlikle donmayan.
-32 GB en az hafıza.
Bir tablet önerisi olan var mı arkadaşlar parçalardan falan fazla anlamıyorum yardımcı olabilirse bilen arkadaşlar sevinirim hayırlı günler, teşekkürler 😊
Bence o fiyata bilgisayar alınır tablet almayın 2 - 3 sene sonra elinizde kalır 2.el sistem alın.

750 liraya FX-4100 8GB RAM GTX 770 sistem topladım BF 1 1080P Ultra ayarlarda 40-50FPS oynatıyor testlerde. Daha elime ulaşmadığı için kendim denemedim ama arkadaşların dediği gibi o bütçe bir bilgisayar ile değerlendirilebilir.

Ne tür oyunlarda kasmayacak?
Tab A 2019 8.0'ı önerebilirim (kardeşimde beyazı var ve en düşük ayarlarda akıcı şekilde PUBG Mobile oynanabiliyor fakat tasarımsal birkaç beğenmediğim yanı var) veya Huawei Mediapad T3 10'u önerebilirim.
750 tl yi aşmayacak birşey istiyorum malesef ikiside 750 üzeri
750 liraya FX-4100 8GB RAM GTX 770 sistem topladım BF 1 1080P Ultra ayarlarda 40-50FPS oynatıyor testlerde. Daha elime ulaşmadığı için kendim denemedim ama arkadaşların dediği gibi o bütçe bir bilgisayar ile değerlendirilebilir.
Bilgisayar ihtiyacım yok malesef tablet alıcam 750 ye varsa bildiğin bi model aydınlatırsan sevinirim

-Bütçe en fazla 750 TL.
-Sıfır olacak.
-Oyunlarda kasmayacak.
-Kesinlikle donmayan.
-32 GB en az hafıza.
O fiyattaki bir tablette kasma sorunu kaçınılmaz. 1-2 sene sonra elinizde kalma ihtimali de yüksek. Biraz saçma gelebilir ama tablete çok fazla ihtiyacınız yoksa bence para cebinizde kalsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı