750 TL kablosuz kulaklık önerisi

ardayldrm33

Decapat
Kablosuz kulaklık bakıyorum. Önce Rampage Fury X modeline baktım fakat çok fazla insan kötü olduğunu savunmuş, o yüzden vazgeçtim. Oyun odaklı kullanacağım fakat bunun yanında normal bir şekilde film ve müzik izlemek/dinlemek için de kullanmak istiyorum, bütçem 750TL'dir. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Oyun odaklı kullanacaksanız telefon için üretilmiş JBL vs ürünlere yanaşmayın ben zamanında 500BT almıştım mikrofonu ve kulaklığı aynı anda kullanamıyordum PC de düzgün ses kasılmıyordu birde 500 lira para ödemiştim hemen iade ettim aman dikkat.
şuna bakabilirsiniz:
rampage dışında bu fiyat bandında malesef başka kulaklık bulamadım.
Onlardan sonra en ucuzu bu geliyor

Oyun odaklı kullanacaksanız telefon için üretilmiş JBL vs ürünlere yanaşmayın ben zamanında 500BT almıştım mikrofonu ve kulaklığı aynı anda kullanamıyordum PC de düzgün ses kasılmıyordu bir de 500 lira para ödemiştim hemen iade ettim aman dikkat.
Şuna bakabilirsiniz:
Rampage dışında bu fiyat bandında maalesef başka kulaklık bulamadım.
Onlardan sonra en ucuzu bu geliyor.

Rampage bana kalırsa F/P bandında en iyi sayılabilecek markalardan biri malzeme kalitesi orta segment için çok iyi sayılabilir ama nedendir bilmem neredeyse herkes Rampage'nin kalitesiz alınmaz bir marka olduğunu söylüyorlar ve bu da beni işkillendiriyor açıkçası 500 600 TL verdiğim bir ürünün kötü çıkmasını istemem.

Rampage bana kalırsa F/P bandında en iyi sayılabilecek markalardan biri malzeme kalitesi orta segment için çok iyi sayılabilir ama nedendir bilmem neredeyse herkes Rampage'nin kalitesiz alınmaz bir marka olduğunu söylüyorlar ve bu da beni işkillendiriyor açıkçası 500 600 TL verdiğim bir ürünün kötü çıkmasını istemem.

Ben bu ürünü yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum 3 defa yaklaşık 1 metre yükseklikten düşürdüm(sert zemine parke) mikrofonu üzerine hiçbir şey olmadı bence gayet kaliteli ha diğer markalara kıyasla Logitech SteelSeries vs. onlarla karşılaştırma yapmak doğru olmaz hem fiyat bakımından hem de segment bakımından. RAMPAGE RAGING PLUS SİYAH USB 7.1 RGB LEDLİ GAMİNG OYUNCU MİKROFONLU KULAKLIK fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bütçe artarsa HS70 Pro'ya bakabilirsiniz. Stalker X hocamın attığı ürünler iyidir.
İlla Rampage istiyorsanız.

Bütçe artarsa HS70 Pro'ya bakabilirsiniz. Stalker X hocamın attığı ürünler iyidir.

İlla Rampage diye bir takıntım yok sadece şu an bulduğum F /p ürünler çoğunlukla Rampage'dir o yüzden söyledi.

Ben bu ürünü yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum 3 defa yaklaşık 1 metre yükseklikten düşürdüm(sert zemine parke) mikrofonu üzerine hiçbir şey olmadı bence gayet kaliteli ha diğer markalara kıyasla Logitech SteelSeries vs. onlarla karşılaştırma yapmak doğru olmaz hem fiyat bakımından hem de segment bakımından. RAMPAGE RAGING PLUS SİYAH USB 7.1 RGB LEDLİ GAMİNG OYUNCU MİKROFONLU KULAKLIK fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Bu arada aradığım kulaklık kablosuz yanlış anladınız galiba :D

Temiz olduğunu düşündüğünüz/bildiğiniz 2.ellere bakabilirsiniz. Ben de bugün ucuza Logitech G553 aldım, söylediğiniz fiyata 2.el güzel kablosuz kulaklık bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı