750 TL kablosuz kulaklık önerisi

Temiz olduğunu düşündüğünüz/bildiğiniz 2.ellere bakabilirsiniz. Ben de bugün ucuza Logitech G553 aldım, söylediğiniz fiyata 2.el güzel kablosuz kulaklık bulabilirsiniz.

Yanlış anlamayın ama biraz titizlik takıntım var dolayısıyla kardeşimin bile olsa kullanırken kendimi rahat hissetmem ve size katılırsınız ki kullanırken kendinizi rahat hissetmediğiniz bir şeye para vermek istemezsiniz.

İlla Rampage diye bir takıntım yok sadece şu an bulduğum F /p ürünler çoğunlukla Rampage'dir o yüzden söyledi.

Bu arada aradığım kulaklık kablosuz yanlış anladınız galiba :D
yo hayır siz rampage ye kötü diyorlar önyargı var falan deyince bende rampage kullanıcısıyım bu üründen memnunum dedim sadece.

Rampage bana kalırsa F/P bandında en iyi sayılabilecek markalardan biri malzeme kalitesi orta segment için çok iyi sayılabilir ama nedendir bilmem neredeyse herkes Rampage'nin kalitesiz alınmaz bir marka olduğunu söylüyorlar ve bu da beni işkillendiriyor açıkçası 500 600 TL verdiğim bir ürünün kötü çıkmasını istemem.

Kulaklıkları genellikle kalitesiz Çin malı Rampage Drop Plus hariç.

Rampage bana kalırsa F/P bandında en iyi sayılabilecek markalardan biri malzeme kalitesi orta segment için çok iyi sayılabilir ama nedendir bilmem neredeyse herkes Rampage'nin kalitesiz alınmaz bir marka olduğunu söylüyorlar ve bu da beni işkillendiriyor açıkçası 500 600 TL verdiğim bir ürünün kötü çıkmasını istemem.
Hocam Rampage fason ürün birkaç ürün dışında da zaten kalitesiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı