750 TL kasa önerisi

İşte bahsettiğim arkadaş baştan böyle açıklayıcı yazsa bu kadar uzamayacaktı konu. Açıklayıcılığın için teşekkür ederim @BvLgaRi. Fakat benim yinede benim tercihim olmayacaktır zora düşmediğim takdirde. Madem buraya kadar geldi konuşma bana 600 TL civarında hava akışı iyi olan bir kasa önerir misin? MB511 ön plana çıkıyor benim için ama yinede sormakta fayda var.

Yanlış düşünüyorsunuz.Phanteks ve Dark`ın gayet iyi kasaları var.Dark N10 modelleri çok satılan ve popüler bir kasa mesela.Kullananlar çok da memnunlar.

Aerocool çöp değil.Arkadaşın atdığı kasanın soğutması pek iyi sayılmaz ama bu Aerocool firmasının dandik olduğunu göstermez.
Veya
Phanteks kullanmadım bilmiyorum yorum yapamam ama şahsen Dark markası bence tercih edilecek bir marka değil. Bu markaların biraz daha gelişmeye maliyeti arttırarak ürünlerinin kalitelerini arttırmaya ihtiyaçları var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı