750 TL kulaklık önerisi

AvaIlach

Kilopat
Daha fazla  
Daha önce Cooler Master CH321 kullanıyordum ama kulağımı çok acıttığı için yeni bir kulaklık almak istiyorum. Aklımda Corsair Void Elite var. Benim için önemli olan mikrofon ve ses kalitesi. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
HyperX Cloud Alpha Gaming Kulaklık Red HX-HSCA-RD/AM: Amazon.com.tr modelini öneririm, arkadaşımdan öğrendim ve satın aldığım için hiç mi hiç pişman değilim. 2 metre arkamda çalışan çamaşır makinesi ve konuşan anneme rağmen ikisinin de sesi arkadaşlarıma yansımıyor mikrofonu bu denli kaliteli. Ses konusuna pek bir şey diyemeyeceğim ben eksi bir yön görmedim ve kullandığım cep telefonu kulaklığından %30 civarı daha yüksek sesi sağlayabiliyor bu iyi bir artı son olarak bunu satın almadan önce de incelemeleri vs inceledim Cloud 2 yerine Alpha'yı almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum çünkü daha iyi diye lanse edildi diye aklımda yer edinmiş, tam detaylarını vs bilmiyorum araştırabilirsin ve son olarak ürün indirimde, Amazon'da yaklaşık 13 TL gibi bir miktar para verirsende kargon çok daha hızlı geliyor, babam için sipariş ettiğimiz kulaklıkta 1 gün içerisinde akşam gelmişti.

Kulaklık kulaklarını çok rahat kapatıyor ve sesi yarı yarıya düşürüyor. Küçük bir örnek daha veriyim, elimi masaya sürttürdüğümde çıkan o sesi kulaklığı taktığımda duyamıyorum. Dış sesi engelleme konusunda da kulaklık çok başarılı ve yarı yarıya dış sesi kestiğini söyleyebilirim. Kulaklık yastığı uzun kullanımda başı ağrıtmıyor, kulaklık bence ağır değil söylemek istediklerim bu kadar ve umarım ne seçersen pişman olmazsın.

Son düzenleme:
Mikrofon kalitesi çok iyi, düşünebilirsiniz.

@CİLLE neden üzgün attığınızı sormamın bir sakıncası var mı?

Son düzenleme:
Daha önce Cooler Master CH321 kullanıyordum ama kulağımı çok acıttığı için yeni bir kulaklık almak istiyorum. Aklımda Corsair Void Elite var. Benim için önemli olan mikrofon ve ses kalitesi. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam Void serisine yanaşmayın bile, iki tane Void serisi kulaklık kullandım ikisi de çok kötüydü.

Hocam benim marka takıntım yok kaliteli bir şey olsun yeter diyorsan bu:Rampage FURY X 7.1 Wireless Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Fiyatları ve Özellikleri

Benim marka takıntım var iyi bir marka olsun diyorsan da bu:HYPERX CLOUD ALPHA OYUN KULAKLIĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

HyperX Cloud Alpha Gaming Kulaklık Red HX-HSCA-RD/AM: Amazon.com.tr modelini öneririm, arkadaşımdan öğrendim ve satın aldığım için hiç mi hiç pişman değilim. 2 metre arkamda çalışan çamaşır makinesi ve konuşan anneme rağmen ikisinin de sesi arkadaşlarıma yansımıyor mikrofonu bu denli kaliteli. Ses konusuna pek bir şey diyemeyeceğim ben eksi bir yön görmedim ve kullandığım cep telefonu kulaklığından %30 civarı daha yüksek sesi sağlayabiliyor bu iyi bir artı son olarak bunu satın almadan önce de incelemeleri vs inceledim Cloud 2 yerine Alpha'yı almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum çünkü daha iyi diye lanse edildi diye aklımda yer edinmiş, tam detaylarını vs bilmiyorum araştırabilirsin ve son olarak ürün indirimde, Amazon'da yaklaşık 13 TL gibi bir miktar para verirsende kargon çok daha hızlı geliyor, babam için sipariş ettiğimiz kulaklıkta 1 gün içerisinde akşam gelmişti.

Kulaklık kulaklarını çok rahat kapatıyor ve sesi yarı yarıya düşürüyor. Küçük bir örnek daha veriyim, elimi masaya sürttürdüğümde çıkan o sesi kulaklığı taktığımda duyamıyorum. Dış sesi engelleme konusunda da kulaklık çok başarılı ve yarı yarıya dış sesi kestiğini söyleyebilirim. Kulaklık yastığı uzun kullanımda başı ağrıtmıyor, kulaklık bence ağır değil söylemek istediklerim bu kadar ve umarım ne seçersen pişman olmazsın.

Konforu nasıl? Kulağınızı veya kafanızı ağrıtıyor mu?

3.5 saatten beri kullanıyorum ve şu an için pek de bir ağrı veya sızı olmuyor, bence bu olay sadece ürünün ağırlığı ve tasarımı değil, kişinin kafa yapısı ve kulak yapısı ile de alakalı bir durum. Önceden kullandığın kulaklık ile bu kulaklığı kıyaslamanı tavsiye ederim. Amazonda 340 gram olarak görünüyor. Kendi görüşüme göre ağırlık tek bir tarafta değil tam aksine dağılıyor ve belki de senin için daha düşük gram olan kulaklığı almak daha mantıklı olabilir. Uyandığında kuzenime de soracağım ve onunda fikirlerini almak istiyorum sonrasında ise fikirlerini burada paylaşır veyahut yorumumu düzenlerim.

Eklemek istediğim bir detay daha var seni yanlış yönlendirmek ve pişman etmek istemem o yüzden diğer insanlarında yorumlarını Amazon üzerinden okumanı istiyorum, fikirler kişiden kişiye farklılık gösterir ve şuanda bence farklı fikirlere de ihtiyacın var.
Kuzenim baş yapısının büyük olduğunu ve kulaklığın rahat olduğunu söyleyip alınabileceğini söylüyor, 5-6 saatlik kullandığını söyleyip 1-2 saat sonrasında kulaklarında hafif acı oluştuğunu söyledi. Babam ise kulaklarında acı oluşmadığını fakat kulaklığın tepe kısmında hafif acı hissettiğini söyleyip eski kulaklığından daha iyi olduğunu söyledi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı