750 TL M.2 SSD önerisi

Bütçe
750 TL

frknunal35

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi forumlar. Monster Abra A5 v15.6 dizüstü bilgisayarıma 500 GB'lık SSD takviyesi yapmak istiyorum. 750 TL bütçem bulunmakta. Biraz araştırma yaptım, Recep abinin videolarını da izledim. Şu dört SSD arasında kararsız kaldım. Sizce hangisi daha faydalı olacaktır? SSD'de temel amacım oyun oynamak olacak. RDR 2, BF 1 gibi. Tabi bu SSD'ler dışındaki önerilerinize de açığım.
980 NVMe M.2 SSD 500 GB (yeni çıkan DRAM'siz model)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, iyi forumlar. Monster Abra A5 v15.6 dizüstü bilgisayarıma 500 GB'lık SSD takviyesi yapmak istiyorum. 750 TL bütçem bulunmakta. Biraz araştırma yaptım, Recep abinin videolarını da izledim. Şu dört SSD arasında kararsız kaldım. Sizce hangisi daha faydalı olacaktır? SSD'de temel amacım oyun oynamak olacak. RDR 2, BF 1 gibi. Tabi bu SSD'ler dışındaki önerilerinize de açığım.
980 NVMe M.2 SSD 500 GB (yeni çıkan DRAM'siz model)
970 EVO al geç kafan rahat olsun.

SN750 öneririm. 970 EVO'dan bir tık daha iyi bir model.
Anakartınızda M.2 soğutucusu varsa soğutucusuz hali;

Crucial P5 SN750'ye göre biraz daha sıcak çalışıyor. Laptop için SN750 alınmalı. Bu bütçede en iyi modellerden bazıları P5 ve SN750. Samsung 970 Evo tercih edilmemeli çünkü söylediğim modeller daha iyi.

SN750 öneririm. 970 EVO'dan bir tık daha iyi bir model.
Anakartınızda M.2 soğutucusu varsa soğutucusuz hali;
Soğutucu turbo fan pcnin içinde hali hazırda var, ama m2 soğutucusu konusunda bir bilgim yok herhalde masaüstü için söylediniz. Monster laptop kullanıyorum.

Soğutucu turbo fan pcnin içinde hali hazırda var, ama M.2 soğutucusu konusunda bir bilgim yok herhalde masaüstü için söylediniz. Monster laptop kullanıyorum.
Evet, masaüstü için söylemiştim. Laptopta kullanacakmışsınız, kaçırdım orayı. SN750 alabilirsiniz, işinizi görür. WDBR kodlu, ucuz olan ürünü tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı