750 TL PSU'suz kasa önerisi

KlasGamer

Zeptopat
750₺ civarında, çok fiyat performans ise 1000₺ kadar çıkarabileceğim bütçem var.
RGB olsa da olur olmasa da olur hava akışı öncelikli. Sonradan kaliteli fanlar takmak istiyorum o yüzden fanlar kaliteli olmadıkça 4-5 fanlı olmaması tercihimdir. Zaten bu fiyat bandında kaliteli fanlara sahip kasa bulunabileceğini sanmıyorum.
Önerileriniz için şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
750₺ civarında, çok fiyat performans ise 1000₺ kadar çıkarabileceğim bütçem var.
RGB olsa da olur olmasa da olur hava akışı öncelikli. Sonradan kaliteli fanlar takmak istiyorum o yüzden fanlar kaliteli olmadıkça 4-5 fanlı olmaması tercihimdir. Zaten bu fiyat bandında kaliteli fanlara sahip kasa bulunabileceğini sanmıyorum.
Önerileriniz için şimdiden teşekkürler...

Hocam bu ekonomide alabileceğiniz en iyi model MSI MAG Forge 100R veya 100M olabilir. Daha ucuzuna yönelmenizi tavsiye etmem.

MAG Forge modelleri ile neredeyse aynı performansta, sadece fanları FRGB olduğu için kontrol edilemiyor.

Bu da var, kumandalı. Kontrol edilebilir.

MAG Forge modelleri ile neredeyse aynı performansta, sadece fanları frgb olduğu için kontrol edilemiyor.

Bu da var, kumandalı. Kontrol edilebilir.

Hocam bu ekonomide alabileceğiniz en iyi model MSI MAG Forge 100R veya 100M olabilir. Daha ucuzuna yönelmenizi tavsiye etmem.

Bence hoşunuza gidebilir.

NZXT mesh olmadığından daha soğutma performansı diğerlerine göre düşük kalır diye düşünüyorum, yanlışsam lütfen düzeltin.
MAG Forge'u başka konularda da görmüştüm şu an ona daha yakınım.
Dark Diamond Pro ve MSI MAG Forge'un fanları PWM mi peki? Hızlarını kontrol edebilir miyim? Çünkü son hızda çalıştırmak istemiyorum fanları oyun dışı zamanda.

NZXT mesh olmadığından daha soğutma performansı diğerlerine göre düşük kalır diye düşünüyorum, yanlışsam lütfen düzeltin.

Kendisinden beklenmeyen bir performansı var malzeme kalitesi ile, ancak özellikleri ve destek lugatı kötü bir kasa ve pahalı.

Dark Diamond Pro ve MSI MAG Forge'un fanları PWM mi peki?

Evet.

Zaten daha sessiz çalışacaklardır boşta.

Bu arada şunu da verebilirim öneri olarak:

Radyatör desteği biraz daha kısıtlı, bunu da belirtmiş olayım.

Kendisinden beklenmeyen bir performansı var malzeme kalitesi ile, ancak özellikleri ve destek lugatı kötü bir kasa ve pahalı.

Evet.

Zaten daha sessiz çalışacaklardır boşta.

Bu arada şunu da verebilirim öneri olarak:

Radyatör desteği biraz daha kısıtlı, bunu da belirtmiş olayım.

Hocam bu kasanın performansı nasıl?

@Ehweniscer

APU veya fazla ısınmayan parçalar için ideal, ama Dark Diamond Pro daha uygunken onu almak daha iyi performansı MAG Forge 100R ile aynı diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı