750 TL SATA SSD önerisi

Bütçe
750TL
Ne anlatıyon ya? Biraz at gözlüklerinizi çıkarsanız ve diğer markalarında iyi olduğunu anlasanız.
Nereden geliyor bu fanboyluk? Prim falan mı alıyorsunuz?

Aynen az önce Samsung tarafından IBAN'ıma 1000₺ para geldi sağ olsunlar. Sen ne diyorsun ya? Fanboyluk yapmıyorum. Samsung'un disklerinin kalitesini herkes biliyor bir ton test var kullanıcı yorumu var memnun kalmayan kimse yok. Diğer markaların diskleri Samsung kadar hızlı mı? ya da ömrü uzun mu? Bugün bir tane SSD alıyorsun 2-3 ay sonra HDD Sentinel ile kontrol edince sağlık durumu %98 falan oluyor. Çabuk bitiyor yani.

Samsung'dan daha üst düzey SSD'ler bulundurmakta. Sadece Samsung diye bağırarak olmaz.

Yahu tamam da WD olsun SanDisk olsun ne zaman güzel bir ürün çıkarttılar? WD zaten marka basıp geçiyor kendisinin bile değil ürün. SanDisk'in zaten şu zamana kadar bir tane bile kaliteli ürününü görmedim de kullanmadım da.
Çabuk bitiyor? Göstersene.

Ultra 3D veya WD Blue'nun sağlının 2-3 ay sonra %2 düştüğünü.

Neden fanboyluk yapma gereği duyuyorsun? Bazı konularda da görüyorum seni sürekli bunları önerip duruyorsun?

Yahu tamam da WD olsun SanDisk olsun ne zaman güzel bir ürün çıkarttılar? WD zaten marka basıp geçiyor kendisinin bile değil ürün. SanDisk'in zaten şu zamana kadar bir tane bile kaliteli ürününü görmedim de kullanmadım da.

Sen görmedin sanırım sadece, Ultra 3D, extrem Pro.
WD Blue, SN750, sn850.

Samsung'a takmışsın kafayıç.

SanDisk Ultra 3D modeli gayet taş gibi model. Samsung 870 EVO mükemmel ürün ama aradaki fiyat farkı kadar performans farkı olduğunu sanmıyorum. Gidip araştırırsanız kontrolcülerini, bellek üreticilerini anlarsınız.

Neden fanboyluk yapma gereği duyuyorsun? Bazı konularda da görüyorum seni sürekli bunları önerip duruyorsun?

Ne yapayım? Kaliteliler. Önermem için sebep söyle.
Senin gibi bir markaya tapmıyorum en azından.
Gelmiş sadece Samsung'u övüyorsun.

SanDisk'i ne kadar begenmesemde Ultra 3D modeli iyidir.
WD zaten iyi. SN850, SN750, HDD modelleri (WD Blue gibi)

Sana bir liste atayım. Onlarca modeli görüyor musun? Samsung'a eşit ya da daha üst SSD'leri.

Ne yapayım? Kaliteliler. Önermem için sebep söyle.
Senin gibi bir markaya tapmıyorum en azından.
Gelmiş sadece Samsung'u övüyorsun.

Markaya tapan kim gece gece ne içip geliyorsunuz şu foruma anlamıyorum sizin gibileri ya. İlla aynı fikirde mi olmam lazım düzgün konuşman için? Övmüyorum iyi olduğu için öneri veriyorum. İşine bak yazma.
Sen görmedin sanırım sadece, Ultra 3D, extrem Pro.
WD Blue, SN750, sn850.

Samsung'a takmışsın kafayıç.

Israrla WD, SanDisk türküsü mü çalacaksın? Tamam haklısın büyüksün.

Yeni konular

Geri
Yukarı