750 TL'ye GT 1030 vs 900TL'ye GTX 750 Ti

jAMACİA

Centipat
Daha fazla  
Soru başlıktaki gibidir. İkisi de 2GB. İkisine de param yetiyor. AMD Phenom II X4 955 işlemcim var. Hangisini seçmeliyim?

Son düzenleme:
Birisi daha güncel, diğeri daha performanslı, karar senin ancak köklü bir değişim yapamayacağından ötürü güncellikten vazgeçip bütçeyi maksimize ederek yüksek performansa odaklanman daha mantıklı olur.

Fiyatları görünce benim GTX970 HOF'u 1500TL'ye verdiğim için enayi gibi hissettim açıkçası 😅

Birisi daha güncel, diğeri daha performanslı, karar senin ancak köklü bir değişim yapamayacağından ötürü güncellikten vazgeçip bütçeyi maksimize ederek yüksek performansa odaklanman daha mantıklı olur.

Fiyatları görünce benim GTX970 HOF'u 1500TL'ye verdiğim için enayi gibi hissettim açıkçası 😅
Hocam ddr3 sistemim var zaten. Bu yüzden güncellikten ziyade uyumluluk arayışı içindeyim.

Büyük sevap işlemişsiniz hocam :D
Bu tarz modeli nispeten eskimiş ürünleri pahalıya satarken vicdani boyutunu da düşünüyorum biraz. Belli ki yeni kart alamayacak bütçeli birisine gidecek diye, kullandığımı kâr sayıp vicdan rahatlatmaya çalışıyorum. Bütün sistemi sattım herkes çok ucuza veriyorsun dedi. 😂

Hocam ddr3 sistemim var zaten. Bu yüzden güncellikten ziyade uyumluluk arayışı içindeyim.
750Ti fiyat performans olarak en şık kart olur sisteme.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı