750 Watt PSU Önerisi

Gripex

Kilopat
Yer
Niffelheim
Daha fazla  
Arkadaşlar PSU'mu sattım o ve montaj işlerinden ve kablolamadan pek de anlamadığım için Vatan'dan alıp orada taktıracağım sizce aradaki 300 lira farka değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabiliyorsanız modüler ve gold sertifikalı bir PSU almak daha iyi olacaktır tabi. Fakat o kadar verecek param yok diyorsanız diğeri de gayet yeterli.

Alabiliyorsanız modüler ve gold sertifikalı bir PSU almak daha iyi olacaktır tabi. Fakat o kadar verecek param yok diyorsanız diğeri de gayet yeterli.
Listeye şunlarıda ekledim:

High power olanları önermem. İyi markadır fakat birisinin ışığı çok kalitesiz duruyor. Diğeri de 14 cm fana sahip. Eğer kasanıza uyuyorsa alabilirsiniz. Geri kalanı güzel. Bütçenize göre seçin.

High power olanları önermem. İyi markadır fakat birisinin ışığı çok kalitesiz duruyor. Diğeri de 14 cm fana sahip. Eğer kasanıza uyuyorsa alabilirsiniz. Geri kalanı güzel. Bütçenize göre seçin.
Kaç cm olması idealdir? Şuan Dark N10 kasa kullanıyorum ama şu kasaya geçmeyide düşünüyorum daha mı güzel olur size hava akışı? Onun dışında modüler 75 watt PSU öneriniz var mıdır başka?

Kaç cm olması idealdir? Şuan Dark N10 kasa kullanıyorum ama şu kasaya geçmeyide düşünüyorum daha mı güzel olur size hava akışı? Onun dışında modüler 75 watt PSU öneriniz var mıdır başka?
Kasa kaç cm'ye kadar destekliyor bilmiyorum. Ne olur ne olmaz 12 alın. Çok fark etmez zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı