7500-8500 TL Laptop Önerisi

Bütçe
7500-8500
Acer Nitro'nun bu modellerinde çok fazla ışık sızması şikayeti görmüştüm. Hatta bir keresinde NotebookCheck sitesinde de görmüştüm.
1610394390595.png

Reis piyasa iyi yükselmiş bence hiçbiri etmez örnek ben 4 ay önce 8.2K'ya 1660 Ti 9300H 120 Hz IPS ekran 16 GB RAM 512 SSD laptop aldım Acer'den o zamanlar bu gösterdiklerin 7K ve altına gidiyordu 5.7'e arkadaş 1650'li laptop aldı aynı hafta ama şimdi piyasa çok şişkin bence 6- 8 ay bekle derim sağlam düşüşler olur.

Reis piyasa iyi yükselmiş bence hiçbiri etmez örnek ben 4 ay önce 8.2K'ya 1660 Ti 9300H 120 Hz IPS ekran 16 GB RAM 512 SSD laptop aldım Acer'den o zamanlar bu gösterdiklerin 7K ve altına gidiyordu 5.7'e arkadaş 1650'li laptop aldı aynı hafta ama şimdi piyasa çok şişkin bence 6- 8 ay bekle derim sağlam düşüşler olur.
Fiyatlar düşmeyecek. 6-8 Ay sonra düşüşler olmaz. Aksine yükselmeler olur.

Ben de fiyatların düşmeyeceği kanısındayım. Çevremde çok fazla HP kullanıcısı var. Hepsi ısınma ve batarya sorunuyla boğuşuyorlar. Şu an hala Lenovo ve Acer arasında gidip gelmekteyim.

Ben de fiyatların düşmeyeceği kanısındayım. Çevremde çok fazla HP kullanıcısı var. Hepsi ısınma ve batarya sorunuyla boğuşuyorlar. Şu an hala Lenovo ve Acer arasında gidip gelmekteyim.
O zaman Lenovo alabilirsin.
Acer dediğim gibi sanırım malzeme kalitesi iyi değil.
Ve daha önce hiç Lenovo kullanmadım.

Kronik bir sorun mu bilmiyorum ama 4 numara için bobin sorununun olduğundan bahsetmişler. 95 Dereceleri gören oluyormuş oyunlarda. Ne düşünüyorsunuz? Her cihazda olan bir durum mudur, yoksa denk geldiğinde mi olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı