7500 TL bütçe ile PC mi PS5 mi?

Evet, gördüğünüz gibi 7500 TL bütçem var. PC mi toplayayayım, yoksa PS 5 mi alayım?

PS 5 almanızı önermiyeceğim hadi aldınız PS 5'i oyunlar almak için minimum 1000 TL gözden çıkarmak zorunda kalacaksınız PC almanızı da önermem stoklar düzelirse o zaman al şimdi çok uzun idare etmez ama PS 5 alma büyük bütçe ayırman lazım ayrıca PC oyunları çok çeşitli ve PS 5'e kıyasla çok daha ucuz. Dediğim gibi stoklar düzelince PC alın.

PS 5 almanızı önermiyeceğim hadi aldınız PS 5'i oyunlar almak için minimum 1000 TL gözden çıkarmak zorunda kalacaksınız PC almanızı da önermem stoklar düzelirse o zaman al şimdi çok uzun idare etmez ama PS 5 alma büyük bütçe ayırman lazım ayrıca PC oyunları çok çeşitli ve PS 5'e kıyasla çok daha ucuz. Dediğim gibi stoklar düzelince PC alın.

Santo Monica Studio God Of War Türkçe Altyazılı Ps4 Oyun Fiyatı, Yorumları - Trendyol 2018 yılın oyunu 100 TL bunu satarak veya takas ederek 100 TL ile fazlaca oyun oynamış olur.

Xbox Series S işlemcisi çok düşük! Bunu anlayın evet güncel ama gücü yok oyun yapımcıları bile söylüyor oyun yapmak zor diye Microsoft istemeye istemeye bir süre sonra desteği erken çekecek Series S'den.

Hadi ya ben bilmiyordum. Kendim de Xbox Series S'e geçmek istiyordum. Sağ olun verdiğiniz bilgi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı